Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vitamin befolyasolja a...

Terhes vitamin befolyasolja a baba nagysagat?

Figyelt kérdés

11 hetes terhes vagyok es 4 centi a mano azt mondtak hogy nagyon nagy

Gravidat szedek

Szedett valaki ilyet ? Velemeny?


2017. dec. 1. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Kicsit befolyásolja, de mindenképp javasolt szedni a te és a baba érdekében is. Az orvost kérdezd meg mit javasol helyette?
2017. dec. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem.
2017. dec. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Nem, de alapban kb 14-16 hetig az eg vilagon semmi sem befolyasolja, max az, ha idosebb a terhesseg. Az elejen egyforman fejlodik az embrio/magzat, csak kesobb ter el a meretuk a genetika, vagy kulso tenyezok miatt.

Mellesleg a 4 cm, azaz 40 mm-es ulomagassag az kb 11 hetes terhessegnek felel meg, szoval meg csak el simcs szamolva a kor, akkora az embrio, amekkoranak kor szerint lennie kell.


(Egyebkent en vegig szedtem terhesvitamint mindegyik terhessegemmel, mar azelott is, hogy teherbe estem es ugyanazt a fajtat mindegyikkel, szultem 4 kg-os babat is, a legkisebb pedig epp 3 kg felett volt. Szoval nalam a vitaminnak nem volt jelentosege suly szempontjabol.)

2017. dec. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem! Kicsit sem.
2017. dec. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

3-as vagyok, előbb elküldte.

16.hétig szedtem elevitet. Onnantól mg meg néha egy-egy szem kálcium, omega 3

Na meg vas,de azt mindigis szedtem a vérszegénységemre!

3860grammal szuletett a kislányunk, 38+2 hétre, simán lett volna majd4kg sztem ha bent marad végig!

2017. dec. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Nem,


Max annyiban, hogyha nahyon nem ennél változatosan és saját magadnak is hiányod lenne nyomelemekből, vitaminokból az okozhatja, hogy kisebb, de az akár elváltozásokkal is járhatna.


Tehát nem lesz a vitaminoktól nagyobb, mint egészségesen a genetikájától lenne, a vitaminokra inkább neked van azükséged

2017. dec. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%

Nekem 11 hetesen 5 centi volt a clr, nem mondtak, hogy nagy lenne. 4-5 nenti kozott szerintem normalis.

Elso babammal is vegig szedtem terhes vitamint es 3200 gramm lett meg 50 centi. Nem hinnem, hogy befolyasolna a meretet egy vitamin... ami kell beepul, ami nem kiurul a szervezetedbol. A baba merete meg genetika...

2017. dec. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!