Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnázás 12 hetesen?

Barnázás 12 hetesen?

Figyelt kérdés
Húgomról van szó, 2 napja volt először barnás folyása. Azóta elmúlt, de ujra előjött. Védőnője azzal nyugtatta, hogy lehet, hogy emlékszik a szervezete, most lenne esedékes a menstruáció. Én meg küldtem a kórházba, nézzék meg, mitől van. Be is mentek, de órákig tartó várakozás után, mikor már szédült, és feszült a hasa, meg közölték vele, hogy előbb az összes nst-t végigcsinálják, és utána vizsgálják, hazamentek. Holnap mindenképpen megy orvoshoz, van időpontja. Volt valakinek ennyi idősen hasonló? Tudtok valami biztatót mondani?

2017. dec. 3. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Én bíztatót sajnos nem...

Volt ismerősöm, akit elöntött terhesen a vér stb és egészséges babát szült.

Minél előbb lássa orvos, bár igazából ha menni akar megy sajnos.

Remélem rendben lesz!!

2017. dec. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem a 12 hétig 3 hetenként barnàztam.A ciklusom 21 napossak voltak.Nekem emlékezett rà a szervezetem.Amig nincs görcs vérzés,addig elvileg nincs baj.
2017. dec. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Hátha valaki még olvassa, ezért leírom, volt orvosnál. A méhlepény a méhszájnál van, ettől van a barnás folyás. Vigyáznia kell magukra, de szerencsére minden rndben van.
2017. dec. 4. 18:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Remélem azóta már megszületett a baba. Én 16,4 hetesen elvesztettem, enyhe barnázás után hajnalban görcsök, reggel spontán vérzés. Azonnal orvoshoz mennék az első cseppnél, ha újra megtörténne. :(
2018. jún. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!