Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+1 hetesen 18 mm-es petezsák...

6+1 hetesen 18 mm-es petezsák szikhólyaggal, embriórányékkal?

Figyelt kérdés
Szerintetek jók ezek a méretek? Az orvos semmi konkrétat nem mondott. Az előző babámmal ennyi idősen már látható baba volt szívhanggal.
2017. dec. 4. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem 6+1 en 13 mm es petezsakom volt. Viszont 4 mmes embriopajzs volt lathato, szivhanggal. A terhessegem 4 napra erre spontan megszakadt.

Remelem te szerencsesebb leszel! Boldog babavarast!

2017. dec. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sok múlik az Uh gép modernségén.

Nekem az orvosom szonográfus is.

6+2 nél már csak a baba méretét mondta, 4,5 mm pulzálással.

Tehát attól, hogy neled nem látszik nem biztos, hogy baj van. Lehet a gép is elavult.

2017. dec. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

7. hét végéig kell lennie szívhangnak. Teljesen normális méretek, ilyenkor egy nap is nagyon sokat számít.. ha holnap mentél volna lehet már minden lett volna :) Lehet pár nappal később fogant. Ilyen korán az egy hét eltérés teljesen normális... annál nagyobb ne legyen. 12. hét után viszont a két hét eltérés az ami még belefér.


Minden jót :)

2017. dec. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem tűnt öregnek a gép, inkább csak nagyon "egyszerű" kinézete volt. Tény, hogy a pár éve, ennyi idős korban készült uh-kép sokkal jobb felbontású, mint amit most kaptam.

Remélem a következő uh-n már lesz embrió is és pulzálás is. :)

2017. dec. 4. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!