Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhes vagyok és 4...

Sisike1122 kérdése:

20 hetes terhes vagyok és 4 napja mintha nem érezném a babám mozgását. Szerintetek feleslegesen aggódom?

Figyelt kérdés
Olvastam itt több kérdést, hogy lehet hogy máshogy fekszik de azért csak éreznem kéne nem? Első baba és szét aggódom magam.. Már azt tervezem holnap korházba megyek.. :(

2017. dec. 4. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Eddig mennyire érezted és milyen időközőnként?
2017. dec. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Holnap menj be nyugodtan,azért vannak ott, hogy megnézzék.Ha nincs gond(reméljük nincs) megnyugszol, ha van akkor jobb mielőbb tudni.
2017. dec. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha gond van és csak holnap megy be azzal sokat ér...

Ha eddig naponta többször is érezted, és intenzíven, most meg 4 napja egyáltalán nem akkor jobb volna bemenni mihamarabb.

Azonban ha csak párnaponta érezted és csak picit, akkor még annyi lehet csak, hogy mashogy fekszik, még van helye.

2017. dec. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
Ha eddig rendesen érezted és ugy érzed hogy most ez megváltozott akkor mindenképp orvos,de amig nem mész addig Cola,Csoki és probálj 1 kicsit hasra fordulni mert az szokott segitteni ha netán most teljesen máshogy fekszik.
2017. dec. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Hasra fordulni 20 hetesen???? NE!
2017. dec. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én vagyok aki irta a hasrafordulást,nekem az orvosom tanácsolta,természetesen nem hosszu perceken keresztül kell ugy lenni csak épp 1 pillanatra hátha pont az segitt.
2017. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha 24 órán belül még egy csuklást sem érez az ember akkor kórház... nem várni 4 napig.... Főleg, ha előtt már minden nap érezte az ember. Remélem nincs semmi baj :S


Ilyenkor oldalra fordulni, hasra is lehet, sőt sokan hason alszanak végig... a teste az embernek jelez, ha nem jó. Nem kell rátehénkedni, inkább a lefordulás a lényeg.


Csoki, cola, akármi ami pörget. Fagyi.. ha erre sincs reakció, akkor kórház. A végén meg 12 órán belül, ha van egy nyikkanás, csuklás bármi akkor nincs baj.12 óra után viszont érdemes megnézetni.


Kívánom a legjobbakat! Én még ma bemennék ügyeletre...

2017. dec. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Írj majd, remélem minden ok!!
2017. dec. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Minden oke hál'istennek!!! :) kezdek megnyugodni. Megfordult es azota ugy van es azert nem erzem :) neki igy kenyelmes most azt mondtak. De azert rámtört a para mar elég rendesen.. A vedönőm azt mondta jobb hogy mentem mint hogy streszeljem magam. Köszi mindenkinek! :)
2017. dec. 5. 09:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Szuper, örülök, hogy minden rendben :) Jó egészséget :D
2017. dec. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!