Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen vérzés? Én azt...

14 hetesen vérzés? Én azt hittem elmúlik 12 után az ilyen probléma, mi váltja ki ilyenkor már?

Figyelt kérdés

Volt nekem ez előtt is 2x vérzésem, Nem sok épp csak, de azért volt, mert progeszteron hiányos vagyok, szednem kellett a gyogyót rá, azzal minden ok volt, de már kb 1 hete nem szedem s semmi gond nincsen. Főleg hogy ma voltam orvosnál, nem látott semmit, így estére meg vérezni kezd?

Most se nagyon, de szerintem épp elég ez


2017. dec. 5. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Barmikor lehet verezni. Nincs ilyen h 12 het utan mar "elmúlik"

Semmiképp nem jó és sohasem. Orvos azonnal

2017. dec. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia a orogeszteron potlàst eggyik naprol a màsikra hagytad el,vagy fokozatossan?
2017. dec. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia a progeszteron potlàst eggyik naprol a màsikra hagytad el,vagy fokozatossan?
2017. dec. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi köze ahhoz hogy hány hetes valaki. Én 6hetesen 2x is véreztem . Első alkalommal mentem is dokihoz. Nem csinálták velem semit(a kórház legbunkóbb dokiját fogtam ki ügyeletben). Rá 2napra véreztem megint akkor is bementem (akkor egy aranyos dokit fogtam ki akit fel is dohadtam) ő elküldött uhra és írt profi pótlást. Mint kiderült kellett is. Uhn kiderült hogy a méhlepény éri a méhszájat,azért is véreztem be többször addig amíg feljebb nem húzódott.

16hetes kisfiú anyukája

2017. dec. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!