Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mensi elott 3nappal pozitiv...

Mensi elott 3nappal pozitiv teszt,2 ill 3nappal kesobb erosebb pozitiv tesztek, de nem a ugrott ki egybol a baba jelzo csik ahogy sokan irjak!? De kb 2-3mp utan mar kezdett lathatova valni

Figyelt kérdés
Ma vagyok 4.hét 1napos mensi szerint, baj ha nem ugyanolyan erős a masodik csik??

2017. dec. 6. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt még az elmaradt menstruáció körül. Megjelent a csík, de nem azonnal, hanem pár másodperc múlva és jóval halványabb volt, mint a kontroll csík. Nekem maradt egy tesztem, azt megcsináltam 6+1 naposan, na akkor a tesztcsík előbb jelent meg, mint a kontrollcsík és erősebb is lett. De 4 hetesen még nem olyan sok a hcg.
2017. dec. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt nem irtam. 1 éve volt egy vetélésem missed ab.. nem fejlődött a baba, de akkor nagyon gyenge volt a tesztem nemvart utan is. A cicik nagyon fajnak, szagokra erzekenyebb vagyok, szédelgek, fáradt vagyok, és már enyhén de a hányinger is kezdődik. Régebben volt már terhességem( sajnos nem tarthattam meg) akkor nemvárt előtt erős rögtön kiugró pozi tesztem volt. Ezek miatt aggódom. Kérlek titeket lehurrogást nem kérek. Köszönöm a válaszokat!
2017. dec. 6. 16:12
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves elsô válaszoló! Köszi a gyors választ és egy kicsit már megis nyugodtam:). Ma megyek UH ra, nem birok várni és hátha kell utrogestan. Biztos ami biztos:)
2017. dec. 6. 16:14
 4/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok. A nem várt napján készült tesztem: [link]

Majd 6+1-en:

[link]


Az, hogy egy előző terhességnél milyen volt, nem számít, lehet, h egy-két nappal most később fogant, vagy más erősségű tesztet használtál, sőt, ugyanolyan márkájú tesztnél is előfordul, hogy egyikbe több, másikba kevesebb festékanyag kerül. Nekem pont a teherbeesés előtti hónapban volt egy kémiai terhességem szintén iszonyat halovány teszttel, aztán mégis sikerült. Ne aggódj, minden rendben lesz!

2017. dec. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja és 6+1-en 28ezer volt a hcg-m, ami azért eléggé valószínűtlen egy 4 hetes terhességnél.
2017. dec. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja és 6+1-en 28ezer volt a hcg-m, ami azért eléggé valószínűtlen egy 4 hetes terhességnél. Ezt csak azért mondom, hogy ne várj nagyon erős tesztcsíkot egyelőre.
2017. dec. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mivel a reagensnek kell pár másodperc mire felszívja a vizeletet... így azonnal kiugró sosem lesz... Azt szokás mondani, hogy olyan erős csík volt, hogy majdnem leugrott a tesztről. Ez is ritka. Én 7 hetesen is teszteltem egyet, de nem volt egyforma erős a két csíkom. Még is anya lettem :D


Az nagyon ritka, ha egyforma erős a két csík. Ezek a tesztek nem mutatják ki a hcg mennyiségét, csak, hogy van e jelen. így nincs jelentősége annak, hogy mennyire erős. A lényeg, hogy ne kelljen keresni :D


Minden jót :)

2017. dec. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem volt már olyan tesztem, hogy ahogy szivta fel a pisit (mar bocsanat) rogton elsonek es erosen a babajelzo latszott. Ezert kerdeztem. De koszonom a valaszokat! Ma nem jutottam be a dokihoz, de lehet ez igy volt megirva mert ha meg nem latott volna semmit akkor csak aggodtam volna! :)
2017. dec. 6. 21:19
 9/10 A kérdező kommentje:
erős mellfájdalom jelezheti, hogy rendben van a baba?
2017. dec. 8. 16:39
 10/10 A kérdező kommentje:
nagyon minimális émelygésem van ha nem eszem pl fél óránként, de a nem hirtelen kiugro tesztek miatt aggódom, bár kb mind hígabb vagy sok pisilés után készültek. ez jelenthet magyarázatot, hogy miért nem "kiúgró" a teszt? kb 4+4napos lehetek, de azis lehet, hogy kisebb terhesség
2017. dec. 8. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!