Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt más is úgy hogy imádta...

Volt más is úgy hogy imádta az első terhességét, aztán a másodikat már nem annyira mert mondjuk jobban aggódott?

Figyelt kérdés
Álomterhességem volt először. Imádtam minden percét, sokáig hiányzott még utána. Alig vártam a kistesóval újra átélhessem. És most 13 hetes vagyok, semmi problémám nincs, mégis azt érzem hogy nem tudom élvezni. Eddig végig aggódtam hogy minden rendben legyen, a kombinált tesztem hiába lett jó de rosszabb mint a kisfiammal. Attól félek vegig fogom aggódni az egészet es nem tudom úgy élvezni mint az elsőt. Pedig azt mondták legtöbben másodiknál kevésbé aggódtak mert nem volt rá idő, de hiába köt le a kisfiam aggódom...Más is volt igy? Jobb lett idővel?
2017. dec. 8. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:

A kombinált teszted attól is lehet rosszabb, hogy idősebb vagy, és a kort is beleszámítja.

Nekem is nagyon jó volt az első terhességem, volt kis gond az elején, de semmi veszélyes. Második sajnos elment korán. És most még nem vagyok terhes, de remélem az leszek hamarosan, és már most előre tudom, hogy végig fogom aggódni, az elejét szünet nélkül.

2017. dec. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia .Nàlam pont fordítva volt.Az elsőt végig aggodtam.A màsodikat meg nem.Olyan hamar elrepült..Mindig arra gondoltam,h lesz tesója a kisfiamnak,lesz kire majd szàmíthat az életben.Hasznàld ki minden napot a terhességel,mert pikk pakk szülsz és utàna azt veszed észre,h màr oviba megy.
2017. dec. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem én is így leszek.

Első 2 terhességemmel semmi gond nem volt, imádtam, nen gondoltam a bajokra ( minimális szinten), úgy álltam hozzá miért lenne baj? Pedig 21 hónap van köztük, még emelgettem is a nagyot terhesen.

Most 3.5 éves a kicsi eldöntöttünk szeretnék mégegyet. Próbálkoztunk, késett pár napot, úgy gondoltam biztos sikerült és elkezdtem olyan szinten aggódni, hogy menni, lehajolni, egy üditőt felemelni alig mertem nehogy baj legyen. A nagyoktól szinte menekültem nehogy megüssék a hasam véletlen.

Aztán megjött, szóval nem volt min aggódni :D

De most fel is függesztettük a baba témát inkább. Helyre kell tennem magamban mi ez a hülye félelem.

2017. dec. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én így vagyok a 3.-kal. Az első problémamentes terhesség volt, sima szülés. A 2. is egész a 34. hétig, amikor váratlanul beindult a szülés, és mivel faros volt császározni kellett de olyan gyorsan történt minden, nem volt időm félni. Ezek után most végig aggódtam s koraszülés miatt, most már szerencsére érettnek számítana. Meg nekem is rosszabb lett a kombinált teszt a korom miatt is, pedig csak 3 év telt el. Aggódom a szülés miatt, még faros, de ha befordul is...mindkettőt átéltem, hát...
2017. dec. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én csodálkozom magamon:

Első terhesség 6 év után, lombik programmal sikerült. Ikrek lettek, de 20 hetesen méhnyak elégtelenség miatt elvetéltem. Az egész terhességet végig aggódtam, nehogy baj legyen.

Most, fél év elteltével újra babát várok, és egyáltalán nem parázok, pedig nem problémamentes a terhességem. Valahogy úgy vagyok vele, hogy a legrosszabb már megtörtént. És hiába volt a nagy óvatosság. Elfáradtam érzelmileg, úgy vagyok vele, hogy az Égiekre és babára bízom mi legyen. Nem vagyok hajlandó tönkretenni magam és a férjemet sem. Hiszek a babánkban, bízom benne és akárhogy is alakul majd minden pillanatát pozitívan szeretném megélni.

2017. dec. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!