Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 8 hetes terhes és 4...

Ma vagyok 8 hetes terhes és 4 napja fokozatosan mérséklődött a hányingerem. Normális dolog, vagy feltétlen problémára ad okot?

Figyelt kérdés

Az 5. héttől kezdődően nagyon erős rosszulléteim voltak, napokig szinte semmi nem maradt bent, de szerencsére a kórházig nem jutottam el. A múlt hétvégén volt egy jobb periódusom, 2 napig tartott, akkor mérséklődött az émelygés és tudtam enni. 6 nappal ezelőtt viszont volt egy olyan délután, amikor egyik pillanatról a másikra teljesen eltűnt a hányinger, majd késő éjszaka jött vissza, de csak nagyon enyhén. Másnap csak kicsit éreztem rosszul magam és azóta körülbelül csak a gyomorsavat érzem, hogy sok van semmi komolyabb rosszullét nem jelentkezett. Szinte csak olyanoktól hallok hasonló tünetet, akiknél ezek hirtelen magzatelhalást jelentettek, ezért tegnap este elkezdtem aggódni miatta. Jövőhét közepén mennék ismét orvoshoz, így addig semmi biztosat nem tudhatok.. :-( menjek be szerintetek a kórházba hétvégén valami indokkal, vagy teljesen felesleges aggódni a jövőhét közepéig?

amúgy 6 hét 4 naposan voltam UH-on, akkor mindent rendben találtak.



2017. dec. 9. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Normális, nem kell rémeket látni. :)
2017. dec. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, nem kell sehova menni, én a 36. hétig hánytam nagyon sokat, de minden héten volt 2-3 nap szünet szerencsére.
2017. dec. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és amikor a nödokit kérdeztem erről, h baj-e ha kicsit jobban vagyok, konkrétan hülyének nézett, ez csak egy városi legenda.
2017. dec. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem konkrétan neked szól, minden nap három ilyen kérdés van. Nem, a terhességi tünetek jönnek, mennek ez nem jelent semmit. Egyébként ha valakinek elhal a magzata, akkor a tünetek még két három hétig ugyanúgy megmaradhatnak, na ezért nem jelent semmit. De egyébként kicsit vissza lehet olvasni, mert rengeteg az ilyen kérdés.
2017. dec. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 8+1-nél tartok, és nekem is elmúlt az émelygés. Hányinger, hányás nálam nem is volt. 2 héttel ezelőtt a mellfeszülés múlt ugyanígy el, akkor megijedtem, és elmentem uh-ra. Most az jött vissza.

Én már nem aggódom ilyeneken. Tényleg nem jelent semmit.

2017. dec. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6 hetesen egy hétig az ágyból nem tudtam kikelni annyira rosszul voltam... aztán gyengébb lett, most 10+5 hetesen egyik nap émelygek másik nap ég a gyomrom, a cicim egyik nap majd kiszakad a helyéröl, másik nap egyáltalán nem fáj. :-) én is megijedtem az elsö eltünt tünettöl, de a védönö (aki a barátnöm is) azt mondta, hogy ez teljesen normális ne féljek. :-)
2017. dec. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!