Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valakinek volt hasonló...

Ha valakinek volt hasonló segítsen kérem. Mindent rendeltetés szeruen csináltunk. Mégis lehet baj?

Figyelt kérdés
Tegnap együtt voltunk barátommal. Védekeztünk mint mindig. Aktus közbne többször is ellenőriztük nem-e lyukas stb. A barátom lovagló pózban ment el alattam. Mikor leszálltam láttuk hogy az óvszeren BELÜL folyt le a sperma a gumi alsó letekert részére. A probléma az hogy nagyon minimálisan kifolyhatott alatta és akár belem is kerülhetett... 12,13, 14-ere várom a pete érést (mindig érzem, szokott fájni) utolsó menstruációm november 29 volt. Tudom komplikált és hosszú is lett a szöveg+ néhányan nevetni fognak de az ördög nem alszik. Aki képes végig volvasni segítsen ha tud. Köszönöm:(

2017. dec. 10. 01:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Helyesbítek: láttuk hogy ereszt alul
2017. dec. 10. 01:48
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Esemény utáni tabletta ??
2017. dec. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bevettem
2017. dec. 11. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!