Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség esetén a teszt...

Terhesség esetén a teszt menstruáció alatt is kimutatja azt?

Figyelt kérdés

2017. dec. 11. 14:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Persze nem tudja befolyásolni a menstruáció a hcg szintet.
2017. dec. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Igen
2017. dec. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%
Ha menstruálsz akkor hogy lehetsz terhes?!
2017. dec. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Kedves 3.dik!

Te nem hallottál még arról, hogy vannak olyan nők, akik majdnem végig menstruálnak terhesség alatt!?

2017. dec. 11. 15:10
 5/17 anonim ***** válasza:
26%

Kedves 4.dik! (:D)

Nem hallottam ilyenről, bocsáss meg.

2017. dec. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Akkor bocsáss meg!
2017. dec. 11. 15:13
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Tényleg minden kérdes alatt kötelező bunkózni egymással???😏😏😏
2017. dec. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%

Bennem is felmerült a kérés, hogy miért gondolja valaki azt, hogy terhes, ha menstruál.

De ez legyen a kérdező gondja. (mert hát az ugye fehér holló kategória, ha valaki MENSTRUÁL terhesség alatt. Inkább valami bajt jelez, ha valaki terhesen vérzik)


De láttam előttem leírták a választ: igen, a teszt kimutatja, hisz a vérzés nem befolyásolja a HCG szintet.

2017. dec. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Úgy lehetséges, ha mondjuk kb egy héttel mensi előtti időszakban fogan, leválik a méhnyálkahártya és kb utána ér oda a megtermékenyült petesejt. Ez ritka, de annyira mégsem. Így még megvan pont a mensi. Barátnőm így járt. Akárhogy számoltuk, mensi előtt pár nappal eshetett teherbe. Megvolt neki, de rá két hétre furán volt.. .piszkáltam csinált egy tesztet.. negatív lett. 1hét múlva ismét nyafogott, hogy ég a gyomra... én mondtam tuti terhes.. hát mondanom sem kell, hogy pozitív lett a tesztje :)
2017. dec. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%

[link]


Igen lehetséges, hogy valaki vérzik terhesség alatt (anélkül, hogy a babának baja lenne), melyet menstruációnak gondol a kismama, igazából azoban nem az.Olvassátok el a cikket. Egyébként meg igaza van az egyik előttem szólónak muszáj mindig bunkóskodni?Aki nem tud normális választ írni az tartsa meg magának.Hihetetlen hogy ennyi tapló ember van.

2017. dec. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!