Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miben vinnéd/vitted haza...

Miben vinnéd/vitted haza március elején születő gyereked?

Figyelt kérdés

Overall vagy jól felöltöztetni + pléd? Vagy hálózsák? Esetleg pólya?

Olyan semmilyennek erzem magam, nemtudom mikor mit és mennyit kell a babákra adni a ruhaneműekből. Gondolom egy újszülöttnek még nem mukodik olyan jól a testhő kezelése


2017. dec. 11. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

Attól függ hány fok lesz márciusban.

-10 és +25 között kb. bármi lehet.

2017. dec. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Pontosan, idôjárás függô. Majd kb azon a héten, amíg bent lesztek a kórházban, màr lehet látni, milyen lesz az idô, kitaláljátok és vki beviszi nektek a hazamenôs holmit.
2017. dec. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Akkor se fogom tudni.:D mivel fogalmam sincs a babákról.. egyszeruen az oltoztetesben bizonytalam vagyok, mindegy majd ott megkérdezek vkit a szules utan,hogy apuka mit hozzon és anya összerakja,mert párom meg annyit se tud mint én (hogy melyik ruha micsoda):)

Koszi a valaszokat

2017. dec. 11. 15:31
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Elso gyerekem marcius kozepen szuletett es en is tiszta hulyenek ereztem magam, hogy mikor mit kell raadni hogy ne fazzon. Azt szoktak mondani hogy egy reteggel tobbet mint amit te felveszel. En sztem tuloltoztettem mikor a korhazbol mentunk haza. Nagyon jo ido volt, 20 fok, kocsival mentunk haza es megis volt rajta mindenfele, meleg zsak is es takaro is :D

Utana mar nem oltoztettem ennyire tul szegenyt. Kitapasztalja az ember idovel hidd el.

2017. dec. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Én igy öltöztetném ha pl 16-18fok van : rövid ujju body,hosszu ujju rugdalozo,kocsikabát és vastag takaro.Ha inkább télies az idő akkor a kocsikabát helyett bundazsák plusz takaro.És persze meleg sapi mindenképp ami védi a fülét is,ha melegebb van akkor nem kell tul vastag sapka.Arra figylej mindig nehogy tul melegedjen.Ha hátul a nyaka hideg akkor fázik,ha nyirkos,meleg akkor melege van,ott ellenőrizheted :) Kocsiban mindig huzd szét a kabiját,vagy vedd le a sálat ha van,a lényeg hogy ne legyen ugyanabban a fütött kocsiban is mint pl kint a hidegben.Gondolj magadra,neked sem jo ha nagy kabátban utazol aztán kiszállsz a hideg vagy épp hüvösebb levegőre.Remélem tudtam segiteni :)
2017. dec. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Én szültem már február végi és március végi babát is, de mégsem tudom én sem, most március 9-re vagyok kiírva! Az a baj, hogy ha egy héttel azelőtti időjárást figyelek meg, akkor már régen nem lehet kapni pl overallt!!! Vagy bundazsákot. Én ezen dilemmázok, hogy fog-e kelleni majd bundazsák. Ha 10 fok felett lesz, akkor nem. De egy újszülött, pl ha nyáron születik, akkor is pl hosszú ujjú bodyt kell kapjon az újszülött osztályon, mert annyira nem működik még a hőháztartása. Tehát pl egy kb plusz 7 fokos hazaútra fog kelleni neki egy hosszú ujjú body, rá egy hosszú kezeslábas, és még úgy kb simán bele lehet tenni egy overallba, vagy egy vastag szőrös kapucnis kezeslábasba sapkával, plusz pléd, ha utóbbi ruhába van betéve.
2017. dec. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. Sokat segítettetek és jó tudni h nem csak én nem érzem/tudom mikor mit kéne.

:)

Amúgy autóban visszük haza, levegőn nem sokat lesz az autóban meg majd futunk

2017. dec. 11. 16:39
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Azert kivancsi lennek ki pontoz le minden normalis valaszt...
2017. dec. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Egy biztos, hogy nem Én.
2017. dec. 11. 16:43
 10/12 A kérdező kommentje:
De a lepontozók véleménye is érdekelne.. hogy mégis mit gondolnak?
2017. dec. 11. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!