Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A negatív teszt nem mindig...

A negatív teszt nem mindig jelenti azt hogy nincs terhesség. A pozitív teszt viszont minden esetben valós terhességet ábrázol?

Figyelt kérdés

És ez a teszt pozitív vagy csak elázott?


[link]



2017. dec. 12. 10:21
 1/7 A kérdező kommentje:
2017. dec. 12. 10:30
 2/7 anonim ***** válasza:

A pozitív általában valóban terhesség.


És én ezt halvány pozitívnak látom, de nem vagyok biztos benne, hogy nem elázott.

Ismételj mindenképp!

2017. dec. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
A pozitív az pozitív. Nincs alpozitív.
2017. dec. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Negatív. Ha eltelt legalább két hét az aktus óta, nincs baba.
2017. dec. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elázott és negatív. Két nap múlva tesztelj újra, akkor már biztos egyértelmű lesz.
2017. dec. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is elázott picit. Látom a halvány második csík szerűt de dupla vastag mint a kontroll csík. Így ez negatív és érvénytelen.
2017. dec. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ez pozitív, de az elmosódott szélek miatt ismétlést igényel.


Álpozitív terhességi teszt nincs. Max. olyan, ami mutatja, ha elindult valami, és ha ezek után megjön, akkor az vagy kémiai vagy megszakadt terhesség. De ilyenkor nem a teszt a hibás. Az csak megmutatta az emelkedett hcg-t.

2017. dec. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!