Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek faros a babája, érzi...

Akinek faros a babája, érzi is, hogy úgy van?

Figyelt kérdés
Ultrahanggal igazolt faros babáról beszélek. Ha tudod, hogy faros, érzed is,pl a mozgásból, rúgdosásból? Hány hetes vagy?
2017. dec. 12. 15:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én nem éreztem, pedig majdnem mindig faros volt az uh szerint. Végül 36 hetesen született (nem emiatt természetesen), még akkor sem éreztem, hogy faros.

Negyedik baba volt egyébként, a többi három normál tartásban volt, igaz, a legnagyobb a 32 héten fordult meg, na, azt éreztem. ☺

2017. dec. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem. Ahogy azt se amikor befordult. Kezével is tud ugyanolyan erősséggel öklözni, mint ahogy a lábával. A feje is pont úgy nyom, ahogy a hátsóját tolja ki. Nagyon aktív volt végig, felváltva volt az uh-kon irányban és fordítva.
2017. dec. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Amiatt kérdeztem, mert legutóbb úgy volt faros, hogy keresztben volt, de a popója volt alul, és akkor éreztem, hogy bal oldalon rugdos a lábával. Annyira bal oldalt, hogy az a keze nem lehetett, mert nem jellemző, hogy a két kezét függőlegesen felfelé nyújtogatja egy baba. És az uh-n tényleg mondták utána, hogy az a lába. Viszont most meg azt érzem, hogy lefelé rugdos a méhszáj felé.
2017. dec. 12. 16:15
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha keresztben van, akkor nem faros, hanem haránt.
2017. dec. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én 34 hetesen éreztem a fejét fent jobbra (uh is igazolta), ami sokkal körülírtabb gombóc volt, mint később a popsija, mikor befordult. Mint egy narancs kb úgy körül lehetett tapizni, mikor kifeszítette magát.
2017. dec. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha megfogtam a hasam amikor kifeszitette magát, szabályosan meg lehetett fogni a fejét fent. Ebből tudtam. Rugdosásból nem, mert a lábát is fent tartotta folyton, így fent rugott. :D
2017. dec. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én is csodálkoztam, mert az orvos először azt mutogatta, hogy itt van balra a lába, jobbra a feje, lent a feneke, és a papírra pedig azt írta, medencevégű... Most akkor már nem értem.
2017. dec. 13. 09:15
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
Ha lent a feneke, akkor bizony faros. Nincs ezen előírás.
2017. dec. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*elírás
2017. dec. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja és faros=medencevégű.
2017. dec. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!