Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mondott vmit a doki a...

Nektek mondott vmit a doki a rosszullétekre?

Figyelt kérdés
Napi több hányás pl.
2017. dec. 14. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
B6 vitamint, de általánosságban mondta, nekem nem kellett, így nem tudom, mennyire segít
2017. dec. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kólát ajánlott, meg mentolos cukorkát, esetleg gyömbér, de egyik sem segitett
2017. dec. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kitartás!! Nekem 2x kellett infúzió is annyit hánytam. Irt fel cerucalt is de nem hatott. A népi gyógymódok nálam kudarcot vallottak . 12 héten lett jobb de héti 1-2 hányás esetenként erős hányinger megmaradt utána is .
2017. dec. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, h írtatok. Napi 5-6x hányok és hajnalban is 2x. Már annyira fáj a nyelőcsövem hogy alig birok nyelni. Infúziót mikor adnak? Segített?
2017. dec. 15. 13:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem mikor 10 filé ment a hányás az orvosom intézett. Bementem a magánrendelőbe,bekötötték és lecsöpögött aztan jöttem haza . (Kórházba nem tudtam volna befeküdni kicsi gyerek miatt) . Igen kis időre segített. Feltölt rendesen folyadékkal is 😊
2017. dec. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem daedalont adott a doki a napi 5-6 hányásra. Napi 1 tabletta segített
2017. dec. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!