Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy 11 hetesen nem...

Normális, hogy 11 hetesen nem találom Angelsounds-al a babát?

Figyelt kérdés
Ti mikor találtátok meg először?
2017. dec. 14. 20:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
Nem nézegettem, mivel nem tesz jót a gyereknek se.
2017. dec. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

En 11 hetesen kaptam meg, 12hetesen talaltam meg.

Rá is kell érezni. Nekem csak étolajjal sikerult es egesz lent

2017. dec. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Normális hát. Még nagyon pici az a baba
2017. dec. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Mi 13. héten találtuk meg. 10. héten vettem, és nem aggódtam, mert tudtam kicsi az esély, hogy megtalálom. Türelem, még nagyon picike :) Amúgy a legvégén is nehéz megtalálni mikor már nagy XD


Ha majd próbálod csináld úgy, mintha be akarnál nézni a szemérem csontod mögé :) finoman nyomd be és fordítsd lefele. Csont mögött lesz. Én is nagy okosan alul a hasamon rallyztam a kütyüvel.. Szóval csont mögött keresd :)

2017. dec. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Semmi azaz semmi baja nem lesz a babànak a szívhang hallgatóktól kedves #1-es.

Kérdező,mi kb. 14.hét körül talàltuk meg először.Ne aggódj,próbáld pàr nap múlva újra.

2017. dec. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
1# ha ez így lenne sok beteg gyerek szuletne.
2017. dec. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
33%
A babának nem a szívhanghallgatótól lesz baja, hanem az idegbeteg anyjától, aki ezen görcsöl. Már többször leírtam, de az ilyen "lehetőségek" csak stresszre jók, segíteni nem segítenek semmit...
2017. dec. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

7# azért ne kapd fel a vizet ezen.. és ne gondoldd azt,h mindenki olyan,mint te.

Nem rosszból, de honnan veszed h ha teged idegesitene vagy paráztatna a szívhang figyelo akk mast is?

Ha értelmes ember használja, akk az tudja h az se baj ha néha nem találja ,mert a baba háttal van

2017. dec. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%
Hol tapad a lepény? Mert ha mellső falon, akkor nem lesz könnyű dolgod. Én 28 hetes vagyok, és még most is a védőnő nem találja meg a szívhangot! Közben meg a gyerek egyfolytában rugdos....
2017. dec. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem is mellső fali a lepény, előző voltam.
2017. dec. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!