Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy kis kivancsisag, a lanyokk...

Egy kis kivancsisag, a lanyokkal vagy a fiukkal vagytok inkabb rosszabbul? Hanyinger es faradekonysag, derekfajas szempontjabol.

Figyelt kérdés
2017. dec. 15. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. :))
2017. dec. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az elsö terhessegem alatt senmi bajom es tünetem nem volt. Fiu lett. A masodik es harmadik terhessegem alatt nem volt hanyingeren de borzalmasan faradt voltam.egesz nap aludni t6dtam volna. Mind kettö kislany lett
2017. dec. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha rákeresel, netes cikkek szerint a lányoknál rosszabb a hányinger.

Nekem két fiam van, az egyiknél 6-13. hétig volt nagyon rossz, a másiknál az 5-23. hétig, de jóval enyhébb. Mindkettővel fáradékony és fázós voltam az elején, a derekam nem fájt.

2017. dec. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Norman Bates ***** válasza:
Kislannyal vagyok 25 hetes, 2x hanytam eddig osszesen, nem voltam rosszul. Viszont nagyon nagyon faradt vagyok, tele van pattanassal az arcom es neha eleg rossz gyomoregesem van.
2017. dec. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lány vagyok. Anyukám mindig meséli, hogy ő meg sem érezte a terhességet, nem volt semmilyen tünete. Ezek szerint ilyen is van.
2017. dec. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van egy lanyom es egy fiam. Ugyanolyan rosszul voltam mindkettonel az elso par honapban, minden szempontbol. Semmi kulonbseg nem volt a ket terhesseg kozott!
2017. dec. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindkét terhességem ugyanolyan volt rosszullét szempontjából (is)

Első lány,második fiú lett...

2017. dec. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Első fiú, 2 hétig volt hányinger de hányni csak párszor hánytam. A 2 hét alatt ugyanolyan volt mindennap. A fáradtság tovább tartott, a derekam nagyon fájt sokszor. A második és harmadik trimeszterrel nem volt bajom de hát csak munka és háztartás volt.

Második baba:kislány. 3-4 hétig volt hányinger, hányni csak párszor hánytam. Minden héten elmúltak a tünetek 1-2 napra majd visszajöttek. Álomkór kb ugyanannyi ideig volt. A második trimeszer jól indult de félidő után nem nagyon bírtam már, másfél éves örökmozgóval voltam otthon. A derekam nem igazán fájt csak a végefele néha, de pl simán tudtam a hátamom feküdni a végén is, pedig a fiammal semennyire nem tudtam, fájt.

2017. dec. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Anyukám mindkét terhességét végighányta. Én lány lettem és lett egy öcsém :D


Nekem fiam van, kutya bajom nem volt, inkább csak nagyon fáradt voltam végig. De nem tudom milyen lenne lánnyal terhesnek lenni.

2017. dec. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!