Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontán vetélésnél a görcsök...

Spontán vetélésnél a görcsök és a sok mennyiségű vér meddig tart?

Figyelt kérdés
Az orvosom már megállapította hogy elhalt a magzat 7 hetes vagyok.Hétfőre írt ki műtétre de tegnap el kezdtem görcsölni és vérezni.Nagy darabok is jöttek ki.A görcs csak késő este múlt el mostanra nincs és a vér is jóval kevesebb.
2017. dec. 17. 04:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem ardig tartott a fajdalom es a nagyon eros verzes, amig tenylegesen meg nem tortent a veteles, tehat tavozott az embrio (nagyobb terhesseg volt, rendesen vajudasos fajdalom volt es omlott belolem a ver). Szinten jottek nagyobb darabok, az a mehnyalkahartya, teljesen normalis.)

Azutan kb mintha elvagtak volna, szinte egyik percrol a masikra megszunt a gorcsoles es a verzes kb atlagos mensi merteku lett.

En tobbszor mentem at ezen sajnos, mindegyiknel mentem uh-ra utana, volt, amelyiknel teljesen kiurult minden, volt, amelyiknel maradt meg bent valamennyi mehnyalkahartya. Utobbinal annyi tortent, hogy 2-3 napon belul rovid ideig es gyengebben ujra gorcsolt a hasam es ismet volt erosebb, darabos verzesem, addig, amig minden ki nem jott. (Ultrahangon kovette az orvos, hogy rendben van-e).


Szerintem a nagyjan tul vagy, ha merseklodottt a fajdalom es a verzes, de menj el orvoshoz, nezzek meg uh-n, hogy kitisztultal-e teljesen.

2017. dec. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hétfőn mindenképp megyek! Már nem fáj! Csak mensi mennyiségű a vérzés! Jó lenne ha ki tisztulnék teljesen.Akkor nem műtene meg!
2017. dec. 17. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!