Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+4 hetesen normális, hogy 2...

7+4 hetesen normális, hogy 2 óránként vagy még gyakrabban éhes vagyok? Persze nem kívánok semmit! 166 cm,53 kg vagyok. Hányingerem egész nap és éjszaka is van, de nem hányok. Éjszaka sok a savam is.

Figyelt kérdés
Éjszaka is arra ébredek, hogy mindjárt elájulok az éhségtől és fel kell kelnem enni, van, hogy kétszer is.

2017. dec. 17. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen normális. Majdnem mindenki így érez, ha várandós
2017. dec. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen normális, nekem ez volt a 12. hétig. 24 órában émelyegtem, éjjel is összesen 2-3 órákat aludtam emiatt. Hányni egyszer sem hánytam, de az éhség sokszor egyik pillanatról a másikra jött és ha nem kezdtem enni egy percen belül azt hittem meghalok :) Rendszeres volt, hogy párom arra kelt éjfélkor, hogy ropit meg kekszet rágcsálok mellette az ágyban :)
2017. dec. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még most is lassan 13 hetes vagyok .
2017. dec. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális. A hányinger a 12. héten megszűnt, de sajna az állandó éhség nekem a legvégéig megmaradt, főleg éjjel volt durva. :/ A savam ilyen mesebeli volt. Hol volt, hol nem volt :D
2017. dec. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igyekszem jól tűrni, de néha szörnyű, fél órával evés után hangosan korog a gyomrom és úgy érzem éhen halok. Csak a Kicsivel legyen minden rendben!
2017. dec. 17. 23:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen,

Hál istennek nekem ez kimaradt...(hányinger része)


de már nem elég a napi 3 étkezés..

Én zabkekszezek, vagy korpovit kekszezek kivivel, banánnal..tehát gyümölccsel az étkezések közt.... A hamarabbi éhség.. És a most azonnal enni kell vagy elájulok.. az tart...szerintem fog is...


13 h km

2017. dec. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia! 7+3 hetes vagyok kb. 2 hete van ez hogy meg akarok halni éhen kb. óránként! éjszaka is felébredek wcre és éhes vagyok. reggel kinyilik a szemem azonnal ennem kell mert akkor hányingerem lesz. egyszer sem hánytam még igazából ha eszem akkor nincs hányinger se, szóval inkább csak émelygek.
2017. dec. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!