Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek terhesség elején alig...

Akinek terhesség elején alig voltak rosszullétei, később több volt vagy maradt így? Milyen nemű babátok lesz/van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én lassan a 8.hétbe lépek, de eddig csak fájdogálni szokott a hasam, öklendezem néha, hányni csak párszor hánytam. Inkább a derekam szokott még fájdogálni.


2017. dec. 17. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyik terhesség alatt sem voltam rosszul, csak a végén volt gyomorsavam, 1 fiam 1 lányom van
2017. dec. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6-11.hetig hányinger. Aztán abbamaradt. 1-1alkalommal hanytam minden trimeszterben. Elsoben büdös szagtol, másodikban bezabaltam, harmadikban gyógyszertől. (antibiotikum) fiam van.
2017. dec. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tubarózsa ***** válasza:

Szia. Terhességem alatt 1x hánytam ennyi. Nem volt különösebb rosszul lét. Nagyon jól viseltem végig. Fiam van.

Üdv 27N

2017. dec. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem semmi rosszulletem, egyetlen hanyas se volt. A vegen persze savam, de a verkepem is szuper volt, szoval alom terhesseg (a 19 felszedett kilomat leszamitva). Vegig igy is maradt. Kislanyunk lett.

Jo egeszseget!

2017. dec. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2017. dec. 17. 14:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszer sem voltam rosszul a 41 hét alatt. Kislányom van. :)
2017. dec. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyanezel a tünetekkel mint a tied nekünk kislány lessz😊
2017. dec. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

17 hetes vagyok és még mindig nonstop hányok.

Ha minden igaz, kislány lesz.

2017. dec. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!