Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen tudtátok meg a...

Hány hetesen tudtátok meg a babátok nemét? Mi volt amit először vettetek neki? Illetve hány hetesen kezdtétek el a nagyobb bevásárlást neki?

Figyelt kérdés

2017. dec. 17. 17:42
1 2
 1/11 Norman Bates ***** válasza:
74%

16 hetesen derult ki, akkor vettunk par ruhat neki. Utana meg par aprosagot a kovetkezo hetekben. 22. heten szereztunk hintat meg babakocsit. Azota vettunk uvegeket, meg egy cumisuvegmelegitot is.

Most vagyok 25 hetes, Januarban tervezunk venni kisagyat, bababutort. Februarban meg pelenkazo kellekeket. Kozben az aprosagokat folyamatosan szerezzuk be. Ha valami kimaradna azt meg marciusban beszerezzuk.

2017. dec. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Első babánál 27 hetesen tudtuk meg a nemét, a mostani már a 16. héten megmutatta magát. :) Szóval először egy pár uniszex ruhát vettünk, aztán a 30. hét környékén vettünk baba bútort és babakocsit is. Miután megtudtuk a nemét, utána jöttek a ruhák is. :)
2017. dec. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Amikor megszületett😊
2017. dec. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
32 hetesen tudtuk meg, addigra minden megvolt, a leendő tesók miatt uniszex színben. Pár ruhát vettünk még utána, hogy legyen néhány lányos darabja is. :)
2017. dec. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
20 hetesen mondtak egy bizonytalan "úgy látják, hogy kisfiú" dolgot. Biztosan pedig 33 hetesen derült ki. A 30. héten kezdtünk el bevásárolni. Unisex holmikat vettünk egyébként.
2017. dec. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
15hetesen derult ki h tuti lany, genetikai tesztbol. 33hetesen vettem meg a babakocsit. Ez volt az elso. Holnap leszek 37hetes. Mar minden megvan. Gyorsan leporgettem. 😀
2017. dec. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
16 hetesen már biztosan tudtuk. Akkor vettük egy nadrágot. Minden mást a 38. hét után.
2017. dec. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Felidoben derult ki. Azt hiszem 11 hetes terhesen vettem egy rokas gyonyoru kislany ruhat. Nem birtam otthagyni a boltban, ugy voltam vele ha kisfiu, akkor majd ugyis lesz huga nem megy karba :) vegul bejott tenyleg lany lett.

25 hetesen kezdtunk bevasarolni aprankent.

2017. dec. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

12 hetesen derült ki.35. hétig semmit nem vettem.Utána is csak alap dolgokat, ruhát is csak minimális mennyiséget, így is volt amit rá se tudtam adni mert kinőtte.

Semmi kacatot nem vettem mint vízhőmérő, cumisüvegsterilizátor stb....3. gyerkőc, tudtam mi az ami tényleg kell és mi az ami felesleges pénzkidobás.

2017. dec. 18. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

16 hetesen ultrahangon derült ki, hogy fiú. (januárban)

Karácsonyra vettünk neki egy fehér bodyt és egy krémszínű cumit. (fiúnak/lánynak is jó)

Mikor megtudtuk, hogy fiú, onnantól kezdve mindig vásároltunk valami apróságot. (ruhákat, takarót, cumisüveget stb.)

A drágább dolgokat (kiságy, fürdetőszekrény, szőnyeg, babakocsi, légzésfigyelő stb.) májusban vettük meg. Júliusban szültem.

2017. dec. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!