Meleg= vetélés?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy forró vízbe nem szabad fürödni mert vetélést okoz.

De mi a helyzet azzal, ha éjszaka arra ébredek, hogy olyan melegem van, hogy majd kigyulladok? Konkrétan úgy éreztem, mintha 40 fok lenne a lakásban, és az sem hozott enyhülést, hogy kitakaróztam, hanem ki kellett nyitnom az ablakot.

Szóval ilyenkor is alhasi vérbőség van, ami veszélyes?


2017. dec. 18. 05:22
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem.

Nem tudom mennyi idős vagy..nekem az első 6hétben gyakran volt ilyen hőhullámom, pedig amúgy fázós vagyok...

A meleg fürdőr sem úgy kell erteni,mhogy nem lehet meleg vízben fürdeni... Hanem vannak,makik tényleg nagyon meleg vízben áztatják magukat(mint?a forro termál víz pl...amibe én alig tudok belemenni)

Ha hül hozzáeresztenek..

Ezek nem tesznek jót...


Nekem vízfogyasztás segített ilyenkor, plusz hideg vízzel mosakodás, vagy csuklólra eresztettem

Hamar elmúlt..

2017. dec. 18. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem sem kell aggódni miatta, valószínűleg hőhullám, alapból én is "fagyosszent" vagyok, a terhesség bizonyos részeiben mégis azt éreztem, hogy spontán fogok felgyulladni. :)
2017. dec. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen nalam is volt-van. Pedig fazos voltam azelott, most pedig a meleget nem birom.... En is egyik ejjel siman nyitott ablaknal aludtam volna, csak parom szolt hogy mar hideg van 😂😂😂😂
2017. dec. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Utolso vok. 13 hetes leszek szerdan...
2017. dec. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én 9 hetes vagyok.
2017. dec. 18. 07:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem vetélés ne aggódj.

A hőhullámokat okozhatja a hormonális rendszer változása (mint egyébként változókorban is) illetve a megnövekedett vér mennyisége is.

2017. dec. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hormonok miatt van, ez teljesen normális. Azért a forróvizes fürdő az teljesen más, ugye te sem gondoltad igazán komolyan ezt a kérdést?
2017. dec. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most mindenkit megnyugtatok . a termál viz ált.40fokos.. én fázom benne amiből az következik,hogy a fürdővizem melegebb . Semmi bajunk nem volt töle most vagyok 24hetes :)
2017. dec. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!