Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor lehetek vagy nem...

NickPanni kérdése:

Most akkor lehetek vagy nem várandós?

Figyelt kérdés
November 7-10ig volt a menstruációm. 13.án voltam együtt a párommal. Nem bírtam várni és hittem a csodákban így 19.én csináltam egy tesztet ami pozitívlett. Minden héten ezt eljátszottam de a többi negatív lett. Tünetek voltak amiket mások vettek észre. Erre december 4.én megjött időre és a szokásosnál kevesebb de 4 nap helyett 7napig tartott. Tegnap vagyis december 17.én és ma barna pecsételő vérzésem volt és van. Lehetséges hogy lehet kisbaba? Ünnepek után megyek nőgyógyászhoz de tesztekben már nem reménykedek.

2017. dec. 18. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
A legutobbi teszt mikor volt es mit mutatott? Mert igy eleg zavaros.
2017. dec. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nem.

Kb ciklus közepén jársz.

Lehet ovut jelzi a pecsételés.Szerintem nekem is az volt.

2017. dec. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs baba. Lehet elkezdődött valami csak nem tudott megtapadni.
2017. dec. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
December 2.-án adtam fel a harcot
2017. dec. 18. 11:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Inkább most legyetek együtt

2.válaszoló voltam

2017. dec. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kettessel értek egyet.

Valószínű széradási csík volt vagy téves teszt. Mert akkor is a ciklusod közepén jártál, 6 nappal az aktus után, amikor nem mutatná még ki a teszt és meg is jött időben.

Most lehet kb peteérésed így szerintem legyetek együtt, ezért is pecsételhetsz.

2017. dec. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég zavarosan írtad le. De ha 7-10-ig volt mensid, akkor 19-én minek teszteltél? Akkor még csak a peteérésed lehet jó esetben. NEm az együttléttől számított időt kell nézni a teszthez, hanem a peteéréstől számítottat. Peteérés után leghamarabb lehet 9 nappal tesztelni, de az is csak ritka esetben mutatja a terhességet.
2017. dec. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól szàmolom most lessz (van) peteérésed és azt érzed.Ha babàt szeretnétek most kell probàlkozni.
2017. dec. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!