Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehetnék jobban?

Imolaaaa kérdése:

Mitől lehetnék jobban?

Figyelt kérdés
Segìtsetek kèrlek, 8+3 hetes terhes vagyok, szörnyű hányingerem van már az 5dik hèttől, most a napokban mèg a gyomorègès is jelentkezett ... Hányni is szoktam úgy napi egyszer,nem neveznèm kórosnak, de az èrzès szörnyű, meg e mellè társul egy mèrhetetlen fáradság is. Teljesen kivagyok :( dolgozni járok,mert muszály, de alig birok valami hasznosat csinálni. Kèrlek segitsetek,kiprobáltam már kekszet, kólát,szódabikarbónát de semmi nem segít :(

2017. dec. 19. 08:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos csak az idő fog segíteni!:(

Nekem olykor bejött hányinger ellen a csoki.🤣

A hányás 11 hetesen elmút. A hányinger maradt pedig már 15 hetes vagyok.:(

2017. dec. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyomorégésre a Ludea vált csak be, vényköteles.

Hányinger ellen a mentolos rágó vagy cukorka, és a narancslé.

A fáradtság a hormonoktól van, ezen igazából nem fog semmi segíteni. Add meg magad, és amikor csak tudsz, aludj egy kicsit. Én még a 20 perces munkahelyi szünetet is erre használtam. Bedobtam egy csokit, pár perc alvás, mobilon az ébresztő beállítva. Utána sokkal fittebben bírtam azt a pár órát, amíg mehettem haza. :)

Amíg ez az időszak tart, addig a vezetést jobb kerülni.

A második trimeszterben tele leszel energiával. :) Ez eltart majd az utolsó napokig.

2017. dec. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a salvus víz segített. Az ízét nem szeretem, bár már megszoktam így a 23. hétre, de nagyon bevált.
2017. dec. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Én is nagyon rosszul vagyok, hányok is napi 5x..éjjel is. Nagyon nehezen birom..mi lesz így karácsonykor?? Mindegy, h mit eszek..kijön. egész nap fáradt vagyok és émelygek-szédülök. Brrrr!!
2017. dec. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem semmi nem segített, néha a kólától jobb lett.

7 héten keresztül ez ment, és ráadásul szerintem még lelkileg is megviseli az embert, legalábbis engem biztosan,még a családot sem tudtam úgy ellátni, mint előtte.

Rossz ezt olvasni, de csak az idő segít. Elmúltam 12 hetes, hányok még minden nap, de nem vagyok nyomorultul.

Kitartás Neked!!!

2017. dec. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!