Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pecsetelo verzes, normális 5...

Pecsetelo verzes, normális 5 hetes terhességnel?

Figyelt kérdés
Ma reggel pecsetelo verzesem volt eddig nem volt semmi gond néha gorcsoltem picit, menjek az ugyeletre? Volt így valaki közületek?

2017. dec. 20. 15:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Orvos minél előbb! Lehet, hogy semmi gondot nem jelent, de vetélés is kezdődhet így.


Általában adnak rá progipótlást, ami sok esetben megoldja a problémát.

2017. dec. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Semmilyen vérzés, pecsételés nem normális, irány az ügyelet. 5+4 hetesen nálam méhen kívülit jelentett a pecsételés, szerencsére nem ez az általános, de ritkán ilyen is megtörténik sajnos. Szóval indulj és minden jót kívánok neked és a babának!
2017. dec. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Dehogy normális! Irány az ügyelet. Sokminden lehet, de semmiképp sem normális.
2017. dec. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Hasonló gondom volt kereken 5 hetesen. Azonnal sürgősségire mentem, kaptam progeszteronpótlàst.

Menj orvoshoz!

2017. dec. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél nem volt ilyenem mert szedtem gyógyszert, én is progit kaptam. Másodiknál volt pecsételő vérzés kb az 5. héten és nem volt gond de kellett akkor is a progi pótlás, felírták, szedtem, minden rendben volt. Menj orvoshoz.
2017. dec. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj sürgősen orvoshoz!

Nekem is ez volt. Én is ahogy az előttem írók kaptam hormonpótlást, bent voltam 3 napot megfigyelésen, de szerencsére minden rendben volt.

Semmilyen vérzést, legyen az csak enyhe barnázás, nem szabad otthon ülve végig várni, hogy vajon mi lesz belőle. Lehet nincs semmi gond, de nagy baj is lehet belőle.

2017. dec. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Most jöttem az ugyeletrol a fogadott orvosom sajnos épp szülésnél volt, egy másik doki vizsgált meg nem kaptam semmi gyogyszert csak annyit mondott hogy menjek holnap a saját orvosomhoz, az majd megmondja hogy veteles-e vagy nem annyit mondott hogy látja az embriot.
2017. dec. 20. 19:19
 8/23 anonim ***** válasza:
36%
Normális. A második terhességemnél 12 hétig pecsételtem. A harmadiknál 16 hétig. Nem szedtem rá semmit. Oka? Nem tudni. Mundegyik babàm egészségesen született. Van aki pecsétel nyugi! Nem jelenti azt hogy elvetélsz.
2017. dec. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Már teljes erősségű a verzesem és gorcseim is vannak, már nemtudom mi lesz nem mondanak semmit, ugyeletrol hazakuldtek.....
2017. dec. 21. 00:00
 10/23 anonim ***** válasza:
Sajnalom Kerdezo, szerintem menj vissza az ugyeletre. Valoszinuleg veteles lesz :( Azota hogy vagy?
2017. dec. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!