Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Üdv a válaszolóknak. Párommal...

Safika kérdése:

Üdv a válaszolóknak. Párommal ma voltunk ultrahangon mivel gyermeket várunk és ezek az értékek szerepeltek a papíron kell e valami miatt aggódnunk?

Figyelt kérdés
BPD:23mm FL:9mm CRL:70mm NT<3mm terhességi kor 12 hét 5 nap a papíron még az szerepelt hogy a koponya, az agyi struktúrák, arc, nyak, szív tüdő, hasfal és hasi szervek, gerinc, végtagok és köldökzsinór vizsgálata során rendellenességre utaló jel nem látható. Viszont olvasgattam az értékekről és valahol az NT 3mm magasnak írta ami utalhat a Down kórra.. Az orvos azt mondta minden rendben
2017. dec. 20. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
NT<3, az azt jelenti, h kisebb, mint 3. Az orvos meg azt mondta, h minden rendben, sztem akkor itt nincs kérdés. Jó babavárást.
2017. dec. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

En nem ertem.. mostanaban nincs orvos beteg "kapcsolat"? Kommunikacio? Emberek vagyunk. Kommunikalni kell!

De ha azt mondja rendben szted hazudott???

2017. dec. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Minden rendben van ezekkel az értékekkel, ne idegeskedj. Egyébként a kacsacsőrnek is csúfolt relációs jel azt jelenti, hogy kisebb az NT, mint 3mm...
2017. dec. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönet a válaszolóknak :)
2017. dec. 22. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!