Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek tapasztalata a...

Valakinek tapasztalata a Jutavit terhes vitaminról?

Figyelt kérdés
Párom 6 hetes és ezt a vitamint szeretnénk megpróbálni, mert nagyon jó árban van és sok vitamint tartalmaz, viszont a vas tartalma igen magas. Ráadásul 3-4 hónaposan a legtöbb hasonló termék csak 400 folsavat tartalmaz, ez viszont 800-at.

2017. dec. 21. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Én 18 hetes vagyok. Fogantatás óta szedem. Nincs vele problémám. Igaz a 12.héttől már csak minden másnap szedem.
2017. dec. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bogi1990 ***** válasza:
76%

Szia!


Én Femibiont szedtem a terhesség elején, 1 hónapja tértem át a Jutavit vitaminjára.

A múlt héten voltam vérvételen, és teljesen jó lett a vérképem. Én szedek mellé pluszba halolaj kapszulát is.

Szerintem teljesen tökéletes ez a vitamin.


26 hkm

2017. dec. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Buriné ***** válasza:
76%
Én is ezt szedem 5 hetes korom ota.Most 22 hetes vagyok és megvagyok elégedve vele
2017. dec. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincsen tőle székrekedésetek, egyéb panasz?
2017. dec. 21. 15:20
 5/8 Bogi1990 ***** válasza:
100%

Szia!


Nálam semmilyen mellékhatása nincs. :)

2017. dec. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem ég tőle a gyomrom.Gondolkodom,hogy váltani kellene másik fajtára.De még nem tudom melyik legyen.
2019. jún. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bordasklaudia válasza:
Én nem bírtam. Hányingerem volt tőle, ezért váltottam
jan. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a Dm saját mama vitaminját szedem. Ahhoz van alapból halolaj kapszula is. (Egyáltalán nem eszem halat) Elégedett vagyok vele és ár/érték arányban is jó szerintem 2200 Ft alatt van egy havi adag.
jan. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!