Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Aki alvászavarral...

Kismamik! Aki alvászavarral almatlansaggal kuzd es mar kimerultnek erzi magat, bevalt modszer? Kinek mi segitett? 25hkm

Figyelt kérdés
2017. dec. 21. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem par napja kezdodott h felriadok ejszaka 2x legalabb es nehezen alszok vissza , reggel meg 6 kor vagy mar elotte felebredek.:(

Delutani szunyaval neha megoldom de nem igazan megy..

Terhesseggel jar

2017. dec. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is sokat ébredtem terhesen. Szerintem a természet felkészít a babával járó gondoskodásra :D


Azóta még annyit sem alszom xD Pedig az én fiam még egész jó alvó... de tipikus anyuka.. baba alszik? Akkor nézem, miért nem kel fel xD

2017. dec. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy jár az ahyam minden hulyesegen .. remalmok jonnek mennek ... ebredek es onnet nem alszok 2 oranal tobbet nem alszok

Es huuuhhh

2017. dec. 21. 19:07
 4/7 anonim ***** válasza:

11-6:30ig aludhatnék, de 3x kelek pisilni, plusz 2-3x hogy elzsibbadt itt, fáj ott. Esetleg a saját horkolásomra, ami eddig sose volt :)

Szóval kb. semmit se alszok.

26hkm

2017. dec. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem hál istennek kevés alvas is elég...de cserébe hamar elalszom, akar ülve..

Nincs problémám az alvással ;) azért gyakorizok 2-tőkl már ;)


Nekem hasznal a meleg mézes tej.. És nevetni fogtok, a szex, utána nem kelek fel..jobban alszom

2017. dec. 22. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ui.. Mivel minden nap 5 kor kelek, munkábol 19:15 re, most ünnepek alatt inkább 8 vagy azután érek haza este, így a délutáni szunya kizárva.. Emiatt azért bosszantanak ezek az éjjeli ébredések
2017. dec. 22. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi akik irtatok .

Akkor kitartás mindenkinek és Boldog babó várást🍼😇!

2017. dec. 22. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!