Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mehenkivuli terhesseg?

Mehenkivuli terhesseg?

Figyelt kérdés

Lassan 2hete kesik.2teszt is negativ..hasam alja es derekam gorcsol de nem jon meg.Lehet hogy mar bemeselem magamnak de mar a vegbelemnel is faj...jovohet szerdara van idopont orvoshoz.Menszi helyett barnas verzesem volt 2-3napig azota semmi

Valakinek ha volt hasonlo legyen kedves irni.


2017. dec. 23. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Méhen kívüli terhessegnel is termelődik hcg, tehát a teszt pozitív lesz.


Az orvos biztos fog majd segíteni, tippelni nem érdemes, millió oka lehet

2017. dec. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha méhen kívüli lenne, a teszt azt is kimutatná, pláne ennyi késés után. Valami más lehet itt, nem terhesség, majd doki megmondja. Nekem volt méhen kívülim, zaccos barnázással és igen erős végbélfájdalommal járt, ami általában csak nagy wc-nél jelentkezett.
2017. dec. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem méhen kívüli volt, a teszt nagyon lassan váltott egyértelmű pozitivra.

Ez alatt azt értem, hogy mikor halvány pozitiv volt, akkor már régen erős pozitívnak kellett volna lennie.

Ugyanígy 2-3 napig barnás folyás volt, elmúlt.

1-2 nap múlva visszajott, de akkor már egyre erősebb volt, rozsda színű is. Na akkor fogtam magam, és bemenet a nőgyógyászati surgossegire.

Estére megoperaltak.

Mellesleg az orvosok előtte az uh-on nem látták a terhességet.

2017. dec. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!