Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy bírjátok a karácsony...

Ti hogy bírjátok a karácsony előtti konyhában állást?

Figyelt kérdés
Tegnapra és mára osztottam el a teendőimet, de ma már teljesen kivagyok, feszül a hasam. Még nem fejeztem be mindent, de úgy érzem, ma már nem bírok többet.
2017. dec. 23. 17:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%
Nekem nagyon jol megy. Szerdára vagyok kiirva, sütöttem ma is sósat,meg mézeskalácsot is. Hány hetes vagy? Én csütörtökön elkezdtem a főzést.
2017. dec. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem kötelező ám ezt csinálni. Ha téged megterhel, hagyd. A karácsony nem erről szól. Főleg terhesen.
2017. dec. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%

Én a 27. hétben vagyok, ma kitakarítottam a lakást és főztem ebédet is. Lassan, de ment minden, a végére a hasam kicsit húzott meg megfájdult a hátam. Párom addig a fàt bűvészkedte be a tartójába, bútort szerelt össze, meg még néhány alapanyagért szaladgált a holnapi menühöz.

Holnap halászlé lesz, kukoricasaláta, sült krumpli, oldalas (azt kívànom) és zserbó, szóval semmi bonyolult. Délelőtt gyors megcsinálom, délután már csak a fa díszítés és a totál pihenés marad.

2017. dec. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
Mindig ott van mellettem a szék, ahogy érzem hogy kicsit sok, leülök, így meg tudtam sütni többféle sütit és meg is főztem mindent. Örülök, hogy itthon elszöszölhetek, nem kell kórházban lennem (voltam már sajna karácsonykor) lassan de meglett minden, a nagytesók minden kérése teljesült, persze azért segítettek is, ahogy tőlük telt.
2017. dec. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
11%
Akkora már a hasam, hogy nem férek oda, szóval én felmentett vagyok :D
2017. dec. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Én még csak 10 hetes vagyok, de veszélyeztetett; sok görcsölés, hematóma (mostanra felszívódott) és az előző terhességem miatt (középidős vetéléssel végződött, méhnyak elégtelenség miatt). Eddig feküdnöm kellett, nem rég egy kicsit engedett az orvosom ebből: kis mozgás, sok pihenés.

Gondoltam többször le-ledőlve, szép lassan megcsinálom, amit beterveztem, de úgy látszik, sok volt még ez is...

Irigylem azokat, akik még pocakosan is pörögnek, 'mint a mérgezett egér'... Olyan bénának érzem magam így, mert hát a terhesség nem betegség, hogy ágynak dőljön az ember; de ha nem így teszek, akkor a babám van veszélyben... Nagyon nyomasztó, hogy a páromra hárul szinte minden.

2017. dec. 23. 19:18
 7/18 anonim ***** válasza:
25%
Január 3-ra vagyok kiírva, ma is sütöttem és múlt héten előre megsütöttem a beiglit, lefagyasztottam.
2017. dec. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%
23 hetes vagyok hármas ikrekkel. Fáradékony vagyok nagyon és hatalmas a hasam. 3 hete varnak mar a kórházban, dokim segítségével lehetek itthon. De lelkünkre kötötte, hogy pihenés-pihenés-pihenes. Ma is voltunk ellenőrzésén, azzal búcsúzott, hogy no házimunka és fadiszites. Tényleg keveset segítek a férjemnek, de nem érzem emiatt rosszul magam. Nehéz terhesség volt ez (hiperstimulacio, vérzés, keringési problémák) és lesz is, de férjemnek sem kell, hogy lelkiismeret furdalása legyen, amiért éjjel nem alszom a gyomorfajdalom miatt, hogy sokszor alig kapok levegőt stb. Munkamegosztás: én növesztem a babakat, öve a házimunka. Első terhességem nem ilyen volt, akkor 39. hétig dolgoztam, de akkor nem voltam veszélyeztetett.
2017. dec. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
16%

Én hétfőre vagyok kiirva.Tegnap mézeskalácsot sütöttem,ma bejglit meg a halászlevet lefőztük,de a párom segit szerencsére.

Ên ma inkább álmosságot érzek,leakar ragadni a szemem.

2017. dec. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%
Én 36+2 napos terhes vagyok,probálom elosztani a teendöimet napokra lebontva,párom is rengeteget segitt mert már teljesen nyitva van a méhszájam és rengeteg a joslo fájásom.
2017. dec. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!