Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes terhes vagyok....

30 hetes terhes vagyok. Megittam két medveszölölevél teát lehet-e bajom tölle?

Figyelt kérdés
Nem tudtam hogy nem ajánlott a fogyasztása mert koraszülést okozhat.Tegnapelött és tegnap megittam egy-egy csészével,lehet tölle bajom?Hány tea az ártalmas.Felfáztam és azt mondták ez jó.Még jo hogy utánnaolvastam,igy nem iszom tovább.Mennyi idö után távozik a szervezetböl a tea hatása?Tegnap ittam meg a másokid csészével ha eddig nem inditotta be a szülést ezután már ugye nem fogja?Elöre köszönöm a válaszokat.
2017. dec. 25. 13:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Mi az a medveszőlő levél? Az a málnalevél tea más néven? Én folyamatosan ittam a máltalevél teát a 38. Hét végétől literszám és nem indult meg magától a szülés. Ne aggódj, szerintem nem lesz gond, de azért ne igyál többet. Fő a biztonság!
2017. dec. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, semmi bajod nem lesz “tölle”

Gondolom nem literszám ittad, és nem is állandóan.

2017. dec. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azt hiszem a málnalevéltea más.A medveszölölevél tea másnéven uvin tea.Ennek vizhajtó hatása van és méhösszehuzodást okoz ahogy olvastam rolla.Nem iszom tovább.De remélem ez a két csésze nem árt.Többet mozog a baba ebben a két napban miota ittam a teát de remélem hogy csak ilyen napja van nem pedig a tea hatása.
2017. dec. 25. 14:21
 4/13 A kérdező kommentje:
2 dl. teát ittam egyik nap 2 dl. másnap.Ennyi volt az összes 4 dl. a két nap alatt.
2017. dec. 25. 14:22
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Felfázással terhesen inkább menj orvoshoz, mert az okozhat koraszülést, hiszen a legtöbb esetben bakteriális fertőzés miatt van.

Nem hiszem, hogy terhes nőkön tesztelték, hogy mi bajuk lehet tőle, de a tegnapi tea ma már biztos nem hat.

2017. dec. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Voltam doktornál,kaptam gyógyszert.Meg ott ajánlották a teát is.
2017. dec. 25. 14:38
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi ennyitől. Tudod, hány nő akart megszülni, vagy elvetélni gyógynövény teáktól, na általában nem történt semmi, ne idd tovább és ne foglalkozz vele tovább.
2017. dec. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz bajod.

Jótanács: nem "rolla" meg "tölle", hanem "róla" és "tőle".

2017. dec. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Tölle ??
2017. dec. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%
Az milyen jó, hogy ha örökbe akarsz fogadni gyereket, egy csomó feltétlenek meg kell felelned... Bahh.... :D
2017. dec. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!