Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha mindig rendszertelen volt...

Ha mindig rendszertelen volt a menstruációm, honnan tudhatom hogy terhes vagyok? Vajon most az vagyok?

Figyelt kérdés

Volt hogy 1-2 hónap is kimaradt. Àltalàban 5-7 hétre szokott megjönni. Most a 49. napnàl tartok.

Csak az utóbbi időben kissé furán érzem magam. Kb 2 hete nagy álomkórsàg jött rám (minden este bealszok fél 9 körül - pedig eddig éjjeli bagoly voltam - és pl a mai délelőttöt is végigaludtam). Plusz szintén kb 2 hete elég nagy evés rohamaim vannak. Egyszerűen nem elég annyi kaja mint amit eddig ettem, és különböző kajákat is megkívànok, van hogy egyszerre 3-4 féle kaját is eszem (eddig pl elég volt reggelire egy szendvics, most egy szendvics, egy banàn,egy bögre kakaó, meg mondjuk pàr szaloncukor. Ja és két óra múlva újra éhes vagyok).

Na meg néhány napja volt egy reggelem amikor éhes voltam, de ahogy beleharaptam a kajába, rögtön rohannom kellett a wc-re mert nagyon hànyingerem lett (végül nem hànytam csak sokáig öklendeztem).

Egyéb "tüneteim" nincsenek. Lehetek terhes? Tudom, a teszt mutatná biztosan, de csak jövőbhéten tudok venni.


2017. dec. 25. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetsz lersze, de ezt te is tudod. Majd a teszt megmondja.
2017. dec. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jövőhéten megtudod
2017. dec. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha élsz nemi életet, pláne, ha nem védekezel, vagy nem normálisan, akkor természetesen lehetsz terhes. Csinálj tesztet.

Csak azt az egyet nem értem, hogy ha így menstruálsz, ami nyilván a normálistól eltérő, valami oka van ennek, akkor miért nem mész orvoshoz, hogy kiderítsék az okát, illetve kezeljék? Ha már megvolt, akkor én kérek elnézést.

2017. dec. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!