Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy bírtátok a karácsonyt...

Hogy bírtátok a karácsonyt hízásilag?

Figyelt kérdés
2017. dec. 26. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Mitol masabb a karacsony a tobbi naptol? Nem kell zabalni. Nalunk is ezerfele kaja volt, de mindenbol csak par falatnyit szedtem, es egyszer se ereztem, hogy kipukkadnek, sot!

Nem attol hizol, amit karacsony es szilveszter kozott eszel meg, hanem attol, amit szilveszter es karacsony kozott ;)

2017. dec. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Mi máskor is szoktunk enni, és időnként szoktunk sütit is sütni. Szóval nemcsak karácsonykor szoktunk enni valami finomat :D
2017. dec. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mégis mennyit lehet hízni 2 nap alatt?
2017. dec. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Norman Bates ***** válasza:
100%

26 hetesen gyotor az etvagytalansag, igy meg annyit sem ettem mint szoktam.

Egyetertek azzal, hogy nem kell zabalassal unnepelni, annyit egyel ami meg jol esik.

2017. dec. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy, mint a többi napot. Nem zabálok magam halálra.
2017. dec. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát kicsit hùzósabb idôszak:) Nehéz ellenállni a sok finomságnak. Azèrt pròbálok uralkodni magamon:)
2017. dec. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én híztam 4 kg-ot, bár nálunk egész decemberben bejgli tesztelés, süti gyártás és egyéb kajás programok voltak.
2017. dec. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

jól! 😁

36/ffi

2019. dec. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!