Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben szabad...

Első trimeszterben szabad valamilyen hüvelykúpot használni, illetne Canesten krémet külsőleg?

Figyelt kérdés
9 hetes kismama
2017. dec. 28. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én orvoshoz mennék, nem kezelgetném otthon a problémát. Egy nem megfelelően kezelt gomba/fertőzés stb könnyen vetéléshez vezethet később is, nemhogy ilyen korai terhességnél.
2017. dec. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én erről inkább orvost kérdeznék...
2017. dec. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, természetesen el fogok menni, de ünnepek alatt nem tudok eljutni, hiszen a doki sincs bent. Januárba fogok tudni eljutni, de gondoltam addig enyhíteném valamivel, hogy ne legyen súlyosabb. :/ Nagyon picit csíp, de mèg szerencsére semmi túrós folyás vagy ilyesmi nincsen.
2017. dec. 28. 19:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Ügyelet ilyenkor is van. Nekem amúgy Canesten hüvelytablettát írt fel a doki, de az a végefelé, 37 hetesen volt.
2017. dec. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha magànorvosod van, akkor hívd fel. Ha nem éred el akkor menj be a sürgősségi nőgyógyàszatra.

De magadnak ne kezdj el semmit. Mert amit lehet 2-3. trimeszterben, nem biztos hogy lehet elsőben. Pl én most Kliont hasznàlok ugyanilyen panaszokra, de pont az első 3 hónapban nem lehet. De pl a canesten kapszulàt sem ajànljàk első 3 hónapban a tàjékoztató szerint.

2017. dec. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A hüvelyflórát addig is lehet támogatni. Kisebb probléma esetén ennyi is elég lehet, ha nagyobb a gond, akkor meg csökkenti a kórokozó szaporodását, így nem hatalmasodik el. A Vitagyn-C-re rá van írva, hogy lehet terhesen is használni.

Persze mielőbb orvoshoz! Terhesen nem kísérletezik ezzel otthon az ember lánya...

2017. dec. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!