Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most, hogy már 4 hónapos...

Most, hogy már 4 hónapos terhes leszek holnap, miért félek az anyaságtól? :S

Figyelt kérdés
Félek,nehogy olyan legyek nint anyám-apám :S Sajnos anyám sokat szenvedett velünk, és ebbe bele is rokkant :S Apám meg egy idegileg bajos ember :D Remélem én ebbe nem esek bele :S Bár igaz nekem nem lessz 4 gyerekem :) Olyan hozzászolók irjanak,akiknek nehéz gyerekkoruk volt a szüleik miatt, és nem a tiltások,vagy mert nem vettek meg valamit . Ezt ti hogy kezeltétek? Látni,hogy a szüleitek ebben menntek tönkre idegileg :S

2017. dec. 29. 04:47
 1/3 anonim válasza:

Nem kell félni,az anyaságtól való félelem természetes .

Nekem azért volt nehezebb gyerekkorom mert anyám (mint ahogy most is) uralkodni akar. Folytom csak ordibál meg parancsolgat. Tíz perc nyugalom nincs miatta. Remélem ,hogy te ezeket majd nem követed.

Remélem segítettem :)

2017. dec. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyilván első babádat várod, ilyenkor az ember mindig bizonytalan. Aztán ha majd megszületik, nem fogsz ráérni "félni", ellátod a gyereket, csinálod, amit kell.


Jó egészséget, vidámságot és sok örömöt kívánok!

2018. jan. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Remélem minden rendben lesz velem, és nem felejtem el a mùltat, hogy nem szabad nekem is olyannak lennem mint az anyukám, vagy az apukám 😋
2018. jan. 6. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!