Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi volt az a dolog, amit...

Mi volt az a dolog, amit nagyon kívántál terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Van/volt olyan, amiről mindig azt gondoltad, hogy sosem fogod megenni/meginni, mégis kívántad terhesség alatt?


Ismerősömet láttam olyan dolgot enni, amitől terhessége előtt egyenesen irtózott, de most szinte nem tud vele leállni. Kíváncsi vagyok, hogy ez mennyire gyakori. :-)


2017. dec. 30. 11:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Nekem semmi ilyen nem volt. Csak annyi, hogy a terhesség elején, a húst és az édeset nem kívántam, pedig előtte nagyon szerettem. De a 20. hét körül ez is visszaállt normálisba.
2017. dec. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem voltam kívánós. Ugyanazokat ettem ittam mint előtte.

Egyedül a nyers kajákat mellőztem, a kólát, energiaitalt stb.

Nem jött meg az étvágyam a savanyú uborkára éjjel meg semmi 😄


Így ha azt nézzük, nem voltam kívánós, csak hiányzott pár bűnös étel.

2017. dec. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Terhesen szerettem meg a mustárt, előtte még a szagától is írtóztam, ill. terhesen szoktam rá a kávéra.
2017. dec. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen.
2017. dec. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Pirosarany, kefír
2017. dec. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
3 napig szinte csak instant krumplipure, bar azt elotte is szerettem, de nem ilyen mennyisegben, es nem ugy, hogy ebedre meg vacsira is csak azt, mint abban a harom napban, illetve szinten szerettem korabban is, csak nem ekkora mennyisegben a jokai bablevest, szinten harom napig ettem.
2017. dec. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nem volt, amit előtte nem szerettem. Csokit, peksutit, gyorskajat kivantam, de ezeket alapjaraton is szeretem :)
2017. dec. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan nem volt ilyen..

De pl a majonézes krumplit előtte is szerettem, terhesen viszont minden alkalmat megragadok, hogy az készüljön..


Vagy a káposztás dolgokat, pedig puffasztanak..( töltött káposzta, dínsztelt kaposzta, káposztás tészta, paradicsomos kaposzta, káposztasaláta.. Vagy csak nyersen gyalulva?.)

De nincs semmi, ha nem ehetek..de ha lehet ezt választom...

2017. dec. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

1x fordult elo terhessegem alatt osszesen.

Sargaborso fozelek. Se elotte se azota nem szeretem. De akkor a fel kg-os csomagbol keszult fozeleket igaz 3 napig egyfolytaban, de mind megettem egyedul. :-)

2017. dec. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Cekla.
2017. dec. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!