Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vegyem rá hogy tartsuk meg?

T.Edina kérdése:

Hogy vegyem rá hogy tartsuk meg?

Figyelt kérdés
Segitseget szeretnek kerni 3gyerekes anya vagyok,2 èves a legkisebbik ès megint kismama vagyok 8hetes.De a párom nem szeretnè,napok ota veszekszunk mert èn meg meg akkarom tartani.De sokszor ugy láttom rajta hogy szeretnè,de mivel a 3 fiunk van igy tart attol ez is kisfiu. Bár engem ez nem foglalkoztatt ,mivel nekem mindegy csak egèszsèges legyen.
2017. dec. 30. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Rávenni nem lehet. Vagy megtartod és vállalod, hogy sanszosan egyedül maradsz vagy elveteted. Anyagilag elbírsz egyedül 4 gyerekjel?
2017. dec. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
El igen.
2017. dec. 30. 14:02
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Csak azért nem szeretné a párod a negyedik gyereket, mert fél, hogy ő is fiú lesz, vagy egyébként sem vágyott már babára? Rávenni szerintem sehogy sem tudod, hagyj még neki időt, hogy megszokja a gondolatot, még egy taggal bővül a család, gondolom, nem fog lelépni emiatt.
2017. dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Ez is kisfiú...

Ez... Nem ő, hanem ez...

8hetesen már sok idő úgy sincs gondolkodni. Majd megtartod "ezt", aztán ha fiú, csináltok egy amolyat is!

2017. dec. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Segítséget itt senki nem tud adni, mert ha egyszer a párod nem akarja a kicsit akkor nincs mit tenni. Nem ártana felkészülni rá, és előre megbeszélni, hogyha esetleg becsúszik a baba akkor megszülöd vagy elveteted. Egy gyerek nagyon nagy felelősség, és most te hiába mondod hogy 4 gyereket egyedül simán feltudsz majd nevelni, ez azért szerintem korántsem biztos! Gondold át, üljetek le, és őszintén beszéljétek meg, de minél előbb, mert 12.hét után már nem veszik el.
2017. dec. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Én is 3 fiú után várom a 4.babát. 😊 Mi egyetértésben várjuk. Remélem megbékül a Férjed..gondolom nem baleset volt. Senki sem tudna abortuszra kényszeríteni.
2017. dec. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8 hetesen nincs már min gondolkodni. kb 1 hónap mire lemegy az abortusz előtti folyamat, és az ünnepekkel együtt már kicsúsztatok az időből.
2017. dec. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!