Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A rozmaring okozhat vetélést?

A rozmaring okozhat vetélést?

Figyelt kérdés
Szóval lehet hülye kérdés de nem akarom hogy baj legyen később belőle. Rozmaringot nem fogyaasztok se teába, se fűszerbe, de szoktam csinálni olyat hogy a fürdőviszbe teszek mert ugy hallottam jó a bőrnek(teaként elkészítem es úgy). És kérlek ne a szépség ápolási trükkjeimre válaszoljatok. Ugye ez nem befolyásol semmit a terhességgel kapcsolatban?
2017. dec. 30. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog. De most jobb, ha kerülöd, mert a nyúló bőrszövetek nem lesznek hálásak a vérbőség miatt. Szülés után bánni fogod.


A vetéléshez kilós mennyiségű rozmaring kéne, és abban ülni. (Azt most hagyjuk, hogy itt-ott mennyire marna szét...)

Ételízesítésre pedig nyugodtan használhatod.


Minden héten van pár idióta, aki valamilyen gyógynövénnyel akár elvetélni, de azoknak se sikerül. ;) Felesleges ilyen miatt aggódni.

2017. dec. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod !:D és megfogadom a tanácsod!
2017. dec. 30. 18:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A fürdüvízbe tett rozmaringnak semmi hatása sincs a terheségre.


A normálmennyiségü, füszerként használt rozmaringnak sem, söt a kapható rozmaringteáknak sem.


Ahhoz, hogy valami baj legyen, rengeteget kelllene fogyasztani, a szabadon kapható teáknak is mimimum 10-szeresét

2017. dec. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Előttem már válaszoltak a rozmaringra.


Én csak arra reagálnék, hogy teljesen nem ajánlott az ülő fürdő csak a zuhanyzás. Nagyobb a fertőzés veszély is hiába tisztítod magad a kádad. Illetve a meleg víztől kitágulnak az erek és vetélést vagy koraszülést okozhat. Nem véletlen mende monda a szülés beindításhoz az jó meleg ülő fürdő... Én kerülném a helyedben és kerültem is.

2017. dec. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
A rozmaring nem okozhat vetélést, de az ülőfurdő igen.
2017. dec. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy okoz vetélést! Minden gyerekkel fürödtem, mert jól esett a derekamnak a meleg víz. Mindhármat túlhordtam. ;)
2017. dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz se a rozmaringtól se a fürdéstől. Én első terhességemkor mindent betartottam ezekből a buta mendemondákból, csak zuhanyoztam. Aztán elvetéltem. Akkor elegem lett, következő két terhességemnél végig fürödtem, strandon is voltam, ettem mindent, ami jól esett, csináltam, ami jól esett, mindkettőt túlhordtam. Egyvalamire figyelj, ne legyen forró a víz, csak kellemes meleg.
2017. dec. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben akkor nem fogom teljesen eltiltani magam a fürdéstől. Nagyon szeretek főleg télen a jó melegbe és sosem túl melegbe szoktam :)
2017. dec. 30. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!