Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki, akinek lábtartásos...

Van valaki, akinek lábtartásos, vagy az volt a babája?

Figyelt kérdés
Ha változott szülésig, hanyadik héten? Illetve akinek az volt, merre érezte a rúgásokat?
2018. jan. 3. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Enyém úgy is született 39. héten. Egy héttel korábban még fejjel lefelé volt, csak szüléskor derült ki, hogy visszafordult. Baross utcában az I. Klinikán született nagyon profi dokinál, természetes úton, extrém gyorsan (este 9-kor értem a kórházba, fél 11-kor már megvolt). Minimális komplikáció volt, de nyoma nem maradt semmi.

Mivel ennek már lassan 18 éve, sajnos nem emlékszem már, hol rúgott.

2018. jan. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó ég, de tudták, hogy lábtartásos lett, vagy csak a kitolásnál jöttek rá? Pedig az nagyon veszélyes..
2018. jan. 3. 15:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. héttől kezdve volt faros, nem fordult meg, 36. héten született császárral (első baba csak császáros lehet ha medencevégű a fekvése, így nem volt választásom, de örülök hogy császár lett). Éjfél körül értünk be a kórházba fájásokkal, 2-re ért be a dokim és 3:30-kor volt meg a baba.
2018. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, de miért vették ki a 36. héten?
2018. jan. 3. 16:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Ma voltam orvosnál, eddig faros volt. Ma lábtartásos.

Sosem fekszik úgy ahogy kéne.

Ha 2 het mulva is igy lesz akkor kiirja a csaszar napjat.

30hkm

2018. jan. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Megindult a szülés. 17 óra körül kezdődtek a fájások, rendszertelenek voltak ezért csak lefeküdtem és írtam az időpontokat, de este 11-kor vérezni kezdtem, úgyhogy bementünk. Át akartak irányítani koraszülött kórházba, de már annyira ki voltam tágulva, hogy nem lett volna idő rá, azt pedig nem akarták megkockáztatni hogy a mentőben szüljek.


A rúgásra az előbb nem válaszoltam:

Éreztem mindenhol, olyan volt mintha lábbal, térddel, és kézzel is dolgozna azon hogy érezzem.

Ami vicces volt, hogy a feje a köldökömtől egy kicsit feljebb, jobbra volt, és nem fért el, így kiállt egy kis duzzanat az oldalamból, néha megmozdult és akkor a duzzanat helyet váltott, de így mindig lehetett látni hol van :D

2018. jan. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5/6-os válaszoló! Most, hogy lábtartásos, merre rugdos? Mert nekem faros, de a lábával kizárólag lefele rúg, a bal combtövemnél érzem csak. Én pénteken leszek 31 hetes.
2018. jan. 3. 17:13
 8/9 anonim ***** válasza:

#1 vagyok: Akkor derült ki, mikor kidugta az egyik lábát. A szó szoros értelmében. Addig nem nagyon piszkáltak, mert még nem volt bent a dokim, akkor még annyit mondtak csak, hogy faros és valószínűleg császár lesz. Aztán épphogy megérkezett a doki, beköszönt, a következő pillanatban pedig mikor odanézett a szülésznő, annyit látott, hogy kint az egyik lába. Ehhez képest a kitolási szak 10 perc volt. Dokim viszont nagyon profi, szépen levezette így is, császárra már nem lett volna idő. Tény, hogy az összes medikus, rezidens meg ég tudja ki ott téblábolt körülöttem. Ilyet még nem láttak. Hát akkor tanulhatták a műfogásokat.

3600 grammal született, 2. gyerekem volt.

2018. jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hú, nem szeretnék így járni! Persze jó vége lett, dehát akkor is!:D
2018. jan. 3. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!