Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SZTK-s rendelésre csak a...

SZTK-s rendelésre csak a körzetihez járhatok? Ha váltani szeretnék, akkor az csak magánban mehet?

Figyelt kérdés
Vagy ez hogy működik?

2018. jan. 4. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, ahhoz mehetsz ingyenesen, akihez tartozol.

Ha máshoz szeretnél, akkor általában nem szoktak elvállalni, mert nem kötelező nekik, max. a magánrendelésükre, pénzért.

2018. jan. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk igen. Egy emeleten dolgozik a város összes nógyógyásza, de csak az fogad, amelyikhez tartozol.
2018. jan. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ingyen nálunk is csak a körzetesbe mehetsz.
2018. jan. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azt terveztem, hogy a 6.hónaptól magánrendelésre fogok járni.

Még az elején vagyok, 8+5h, de (erről írtam ki nemrég kérdést), van egy régebb óta fennálló problémám, amivel nem akarnak foglalkozni. Lehet, gáz, de mivel a tartózkodási helyem és az állandóm nem ugyanaz, így bejátszottam, hogy mindkét helyre elmentem. Egyik helyen sem vettek mintát, hogy kiderítsék, mi okozza a tüneteim, csak ajánlgattak vény nélküli cuccokat, amik nem használnak.

De nem akarom, hogy a baba kárára váljon a fertőzés, mert nem hajlandóak kivizsgálni, ezért nem tudom, hova menjek...

2018. jan. 4. 17:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
hát, 6. hónaptól már nem biztos hogy elvállalnak. A legtöbb doki azt szereti ha az elejétől hozzá jársz. Pont múltkor volt itt valaki ha jól emlékszem akit visszautasítottak, talán a 3. doki vállalta el.
2018. jan. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Így most úgyis borul minden, mert valakit keresnem kell. Csak már nem Bp-en lakok, így ez is nehezíti a helyzetet.
2018. jan. 4. 18:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, milyen vény nélküli cuccokat kaptál, amik nem használtak?
2018. jan. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Candibene 200, Lactofeel, Canesten...
2018. jan. 5. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!