Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lett a barátnőm?

Terhes lett a barátnőm?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok, barátnőm 19..ma vesztettem el a szüzességem. Nos, úgy döntöttünk hogy óvszer nélkül csináljuk. Be is tettem neki (szárazon), majd egy kis időre kihúztam mert azthittem hogy elélvezek, majd nem jött semmi es visszadugtam. Kb 5 masodpercel később kihúztam mert éreztem hogy jön.. Kihúztam es kb 5 másodperc múlva jött az ejakulacio, mind a csaj határa ment.. Azóta irtózatosan ideges vagyok, stresszelek hogy mi van ha mégis ment egy kis ondo bele. Pedig tudom hogy nem, mert csontszarazon tettem be, es tuzeles előtt bőven kihúztam.. Az előváladékomban nem lehetett spermium, mert az aktus előtt rengetgszer voltam vizelni. Mondja barátnőm, hogy ne idegeskedjek, nem lesz baj. Ez volt az első alkalom

2018. jan. 7. 12:51
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
99%
igen, lehet terhes mert jó hülyék voltatok. miért nem használtatok gumit? akkor most nem kéne idegeskedni.
2018. jan. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem használtunk, de nem mentem el bele
2018. jan. 7. 12:54
 3/35 anonim ***** válasza:
87%
🤣
2018. jan. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
90%
Ennyi ésszel.Igen lehet terhes.Attól,hogy pisiltél előtte lehetett életképes ondó az előváladékban.Húzz gumit!
2018. jan. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
94%
Az ilyen gyökerek miért folytatnak szexuális életet???? Lehet terhes . Ideje lenne elővenni a biológia könyvet ha eddig még nem sikerült . Sok eszetek van... Attól mert wcztél előtte ugyanúgy van életképes spermium meg az ,hogy „szárazon tetted be ” .. szerinted használat közbe is az marad ?? Édes jó istenem ezen tud igazán az ember kiborulni ..
2018. jan. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
98%
Jó menet lehetett :(
2018. jan. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Igen biztos :D Hülyék.. Ijesztgetni szép dolog nem???
2018. jan. 7. 13:11
 8/35 A kérdező kommentje:
Szegyeljetek magatokat. -.-
2018. jan. 7. 13:14
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Lehet terhes természetesen.

Hiába pisiltél, ahogy együtt voltál a barátnőddel folyamatosan termelődött az előváladék. És azt nem érzed, hogy jön. Az egy dolog, hogy amikor először betetted nem jött belőle, de ahogy ki-be tologattad, ott bizony már jöhetett. Illetve ha kihúztad és már 5 mp. perc múlva élveztél is, akkor bizony szinte száz százalék, hogy került belé előváladék, amiben miért is ne lehetett volna sperma? Lehetett volna.

Ha nem akartok gyereket, baromi gyorsan írasson fel a barátnőd esemény utáni tablettát magának és legközelebb húzz gumit bakker!

2018. jan. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Mi miért is?

Te élsz félinformációkra hagyatkozva nemi életet.

Angolul tudsz?

Akkor ess neki:

[link]

2018. jan. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!