Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Őrs vezér terén mik a vélemény...

Őrs vezér terén mik a vélemények 4D-ről?

Figyelt kérdés
Most nézegetem, hova tudnék menni 4D ultrahangra s ennek kedvező ára van s jónak is tűnik, de nem szeretnék csalódni, vannak tapasztalatok? :)
2018. jan. 7. 16:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Nemtudom van e még ezen kívűl, ez ott van a pályaudvar mellett
2018. jan. 7. 17:00
 2/4 anonim ***** válasza:

Van és rossz .

30 hetesen voltunk .Bunkók voltak es had ne mondjam milyen kepet kaptunk rá 2 napra elmentünk egy Budai magánrendelőbe 4 D re ..egy élmény volt .. és nem sokkal drágább !

2018. jan. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk se jó a tapasztalatunk. Aludt a kisfiam, a nő össze vissza lökdöste, lépcsőztetett, hogy felkeljen, magyarázott hogy így nem lehet rendes képet csinálni. Hát nem is tudott. Viszont hallottam jót is a helyről, a másik szonofrágus állítólag sokkal jobb.
2018. jan. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha az ultrahang centrumra gondolsz amiaz Őrsön van az egészségház épületében (ikea és sugár között) Akkor arról nekünk jó tapasztalatunk van. Több ismerősöm is járt ott, egyik sem panaszkodott, tőlem megkérdezte az ultrahangos doktornő, hogy nem e gond, ha kicsit megmozgatjuk a babát, igazából inkább engem kért, hogy mozogjak kicsit. Feküdjek jobbra, vagy balra. Picit ő is megmozgatta a pocakom, de nem éreztem kellemetlennek a dolgot. A kórházban durvábban rázták össze a hasam nst miatt....


Mosolygós kedves doktornő volt, az asszisztens is szimpatikus volt. Sok képet kaptunk cd-n és a felvételt dvd-n. Hűtőmágnes és lelet is járt hozzá. Nekünk élmény volt.


De ahogy van aki az egyik kórházat isteníti van aki ugyan azt a pokolnak tekinti.


Amennyire lehetett minőségileg egész jó képeket kaptunk, ennyi pénzért ennyi mindent kapni.... az se érdekelt volna, ha morcos lett volna a dokinő. Nekem úgyis megérte volna :D


Kis összehasonlítási alapom is van, ahol ennyi pénzért egy képet kaptunk és egy felvételt... bár ott is vidám és kedves uh-s hölgy volt.

2018. jan. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!