Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párommal szeretnénk gyereket...

A párommal szeretnénk gyereket, de sajnos előtte másfél évig Anafranilt szedtem (75 mg). Azonban kb. egy hónapja már nem szedem. Valaki vállalt már ezután gyereket?

Figyelt kérdés
Eddig senki nem tudta igazán megmondani, hogy mennyit kell várni, mire a gyógyszer "kimegy" a szervezetből, és a genetikai tanácsadásnál is, amit kinéztünk azt mondták, hogy ők ilyen gyógyszeres kérdésben nem tudnak segíteni.
2018. jan. 7. 22:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan mást szedtem de nekem a pszichoaterem azt mondta h ezek kb 1 hónap alatt kiürülnek. De miért nem kérdezed meg a dokidat?!
2018. jan. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az milyen genetikus, aki erre nem tud válaszolni? Ez a szakmája. Keress másikat!
2018. jan. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: De megkérdeztem, azt mondta, hogy egy szem kb. 36 óra alatt ürül ki, de, hogy így, hogy másfél évig szedtem nem tudja megmondani pontosan. :/
2018. jan. 8. 09:08
 4/14 anonim ***** válasza:

Én a Quetiapine-t addig szedtem, míg ki nem derült a terhesség. (Mert nem volt betervezve.)

Ahogy megtudtam, abbahagytam. Jeleztem az orvosok felé, azt mondták, így nincs gond. Ez volt 2 éve.

2018. jan. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Érdekes dokid van. Valószínű hogy akkor az is kb egy hónap alatt kiürül, az enyém is hosszú felezési idejű volt, pont mint a tied. Kb 1 hónap az elvonási tünet is, szerintem ha 2 hónapot vársz az tökéletes. De nem vagyok orvos, ugyh inkább kérdezz meg valakit. A neten egy csomó pszichiáter van, valaszolnak a kérdésedre, tedd fel. Vagy menj El genetikai tanácsadásra az istenhegyi genklinikara.
2018. jan. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5. válaszoló: pont ott mondták, hogy ők ilyennel nem foglalkoznak. Mármint a gyógyszerre gondolok.
2018. jan. 8. 19:46
 7/14 anonim ***** válasza:
Komolyan?! Pedig úgy tudtam ez a munkájuk egyik része. Hat akkor keress másik generikust szerintem.
2018. jan. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Amúgy a besorolását tudod? Teratogen? Mit ír a tájékoztató?
2018. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
triciklikus antidepresszáns
2018. jan. 9. 17:29
 10/14 anonim ***** válasza:

Nézd, ezek a gyógyszerek pár hónap alatt kiürülnek. Sokkal komolyabb gyógyszerekkel KEZELNEK kismamát terhesség alatt, mert muszáj. Ha vársz pár hónapot a terhesség előtt akkor semmi baj nem lesz.

De azért valami alternatívát jó lenne megbeszelned a dokiddal, nehogy terhesség alatt jöjjön rad a szorongás v a depi.

2018. jan. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!