Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23. hét, pocak lent?

23. hét, pocak lent?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


23 hetes vagyok. Azt szeretném kérdezni,hogy a pocim nagyon lent van. Viszont a köldököm "megemelkedett" mert, alul kerek.. Ez baj? Sajnos a dokim semmire nem válaszol.

Akiknek lent volt, hogy viselte? Szülés milyen volt?


Előre is köszönöm.



2018. jan. 8. 18:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%
Az orvosnál is pocakozol? Vagy ott rendesen kifejezed magad?
2018. jan. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen képzeld még a védőnő is így mondja. Ha nem tudsz érdemben hozzászólni, nem kell kötekedni....
2018. jan. 8. 19:06
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a problémádat. Persze, hogy alul kerekedik először, ez nem azt jelenti, hogy lent van.
2018. jan. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert baráti társaságban mindenkinek kismama alakja van, fentebb van a hasuk, jobban kerekedik.
2018. jan. 8. 19:22
 5/17 anonim ***** válasza:
De még csak most jön a java. :)
2018. jan. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
52%

Aki csak kötözködni tud az minek ír?

Tesómnak mind a 3 babával lent volt a hasa. Mind a 3 babával a 3. hét környékén elkezdett nyílni a méhszája :/

Én 20. héten vagyok nekem is lent van a pocim. Más az amikor most nő a hasad és más az amikor lent van, de aki látott már terhes kismamát az ezt gondolom tudja!

2018. jan. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
30. hét, a nulla lemaradt
2018. jan. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát sok itt a rosszindulatú ember! Egyébként nem vicc ez az egész, mert általában a szülés előtti időszakokban szokott leereszkedni a kismamák pocakja... szerintem nézesd meg azért és kérdezz rá, hogyan fekszik, méhszáj stb. Egyébként rosszulléteid vagy fájdalmaid nincsenek?
2018. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat!


Nézi az orvos, eddig nem szólt, de hogy is mondjam... Olyan ránézésre mennek a vizsgálatok. Nem válaszol, ha kérdezek, azt mondja kérdezzem a védőnőt, az meg hogy az orvost... Ezért vagyok már kétségbeesett.

Ez a második dokim, az első még rosszabb volt.



Hanyingerem, túl sok gyomorsav szokott lennni és fejfájás, de mas szerencsére nem.


Fájni csak ha sokat kell sétálnom, mert küldözgetnek ide-oda.

2018. jan. 8. 21:18
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak azért kerekedik alul, mert a 20. hét környékétől kezd el a köldök felett is nőni a méh.
2018. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!