Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Januar 11. re nem varom....

Januar 11. re nem varom. Viszont a rosszul leti tunetek miatt mar tesztelten es pozitiv lett. Mikor menjek dokihoz? Mert ha a fogantatastol szamolja az ember max 2 hetes vagyok.

Figyelt kérdés

2018. jan. 9. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem a fogantatastol kell számolni, hanem az utolsó vérzés első napjától! 6-7 hetesen raersz. Előtte fölös, úgyse lát semmit az orvos se.
2018. jan. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ertem de ez olyan fura hogy az utolso menszesz elso napjatol :/
2018. jan. 9. 18:53
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha furi ha nem, az orvos is így fogja számolni.
2018. jan. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden leleteden így lesz majd, az orvos is így számolja. Nem tudhatod, mikor fogant, akkor se, ha tudod, mikor volt peteérésed.


7. hét körül elég menni, de a 6. elôtt teljesen felesleges, akkor nagy valószínûséggel nincs még szívhang.

2018. jan. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Fura vagy nem fura az egész világon így számítják a terhességet.

Ha szerdán kellene megjönnie, akkor kb. négy hetes vagy, két három hét múlva ráérsz menni.

2018. jan. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Koszi. Mar nem emlekeztem hogy szamoljak pontosan. Netes kalkulacio szerint is 4 hét.. amugy van mar egy 3 eves lanyom de fene se nagyon emlekszik mar ra hogy pontosan hogx is szamoljam..mert igen azt tudom 100%ra mikor volt pém..meg aztis mikor voltunk egyutt..de persze ettol eltekinte foganhatott barmikor. Csak nehez kivarni.h lassam minden oke e..2 veteles. Koztuk tavaly ilyenkor az egyik. Nem konnyu...
2018. jan. 9. 20:20
 7/12 anonim ***** válasza:
Mikor volt peteérésed? Nem foganhat bármikor, hanem peteérést követő 24 max. 48 órában.
2018. jan. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
28.an
2018. jan. 10. 08:43
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor holnap leszel 4 hetes.

2 hét múlva már mehetsz dokihoz, ne várj sokkal többet, főleg, hogy volt már 2 vetélésed.

2018. jan. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet veled?:) én is hasonló cipőben járok, PÉ után 13. napon vagyok, 2 halvány, mai elég erős pozitív teszttel. Tehát holnap már 4 hetes leszek elvileg, kb januar végén-február elejére fogok időpontot kapni dokihoz, addigra remélem szívhangja is lesz a kicsinek :)
2018. jan. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!