Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szüléskor a kórházi csomagban...

Scream85 kérdése:

Szüléskor a kórházi csomagban mindenképp az eredeti házassági kivonatunk legyen vagy jó a fénymásolat is?

Figyelt kérdés
Első gyerekünk születésénél majdnem elkeveredett, alig találták meg. Gondoltam megelőzném a bajt egy másolattal. :)
2018. jan. 9. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én bemutattam az eredetit de a fénymásolatot hagytam az anyakönyveseknél.
2018. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pont most lesz egy éve, hogy szültem. Nem is emlékszem, hogy kérték. Úgy emlékszem lekérték az adatokat!
2018. jan. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, nem abban a városban volt esküvőd ahol szültél? Nálunk akkor nem kell házassági anyakönyvi kivonat.


Én elvittem az eredetit és a fénymásolatot is, a kiskönyv mellé tettem a mappába, nem volt gond a keresgélésével.

2018. jan. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
De igeeen, tényleg! :) Így már eszembe juttattad! :D
2018. jan. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A kórházzal érdemes egyeztetni
2018. jan. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, melyik kórház. Vácon elég a másolat.
2018. jan. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezd meg a korhazat.

Ahol en szultem, ott pl az eredetit kertek, de kb 5 perc mulva vissza is kaptam, mar nem emlekszem, hogy elvittek-e fenymasolni, vagy csak atneztek.

Viszont ha esetleg elkeveredik, akkor sincs tragedia. En egyszer mar kertem ki ujat, mert koltozes utan nem talaltam, kb 10 perc alatt kiadtak. Ez par eve volt, fizettem erte valamennyit (nem sokat, 1-2 ezer forint volt).

Iden a szuleimet kellett kikernem, az is gyorsan megvolt es azt ingyen adtak ki.

Szoval potolhato, annyira nemidegeskedj miatta.

2018. jan. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!