Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor negativ vagy...

Most akkor negativ vagy pozitiv a teszt?

Figyelt kérdés
Pont ma egy hete csinaltam terhessegi tesztet, szerencsere negativ lett. Nem is tudom miert, de nem dobtam ki, hanem betettem a szekrenybe. Masnap megneztem meg akkor is negativ volt. Ma a kezembe kerult, es megjelent egy halvany pozitiv. Most akkor...?

2018. jan. 10. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
10 perc utan nem ertkelheto tehát negatív
2018. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

minden teszt tájékoztatójában benne van hogy hány perc alatt mutatja ki ha terhes vagy. 2 nappal később pozitív már nemigazán reális.

Az is lehet hogy előszőr nem vetted észre (mert pl.nem voltak olyanok a fényviszonyok) és már akkor is halványikos volt.

esetleg csak szellemcsík..!

Csinálj még egy tesztet hogy megnyugodj!

2018. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom szepen!
2018. jan. 10. 14:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg negatìv, de ha azóta nem jött meg, tesztelj újra! Ha megjött, akkor 100% hogy negatìv. :)
2018. jan. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma jott meg de nagyon rendszertelen nekem szoval lady ciklus teat iszok. Most az hozta meg. Ha ez igy szamit akkor igen, negativ.
2018. jan. 10. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!