Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A korhazban terhesgondozason...

A korhazban terhesgondozason lehet kerni ultrahang fotot a picirol?

Figyelt kérdés
Ugye a down szurest megcsinaltattuk mar maganban , es csak kesobbi idopontot kaptam a korhazi terhesgondozasra. Ha mar megyek, ott is lehet kerni fotot vagy ott nem adnak ??
2018. jan. 11. 05:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy melyik kórház. Van egy pár és mindenütt más. Van ahol adnak, van, ahol nincs rá lehetőség. Maganorvoshoz kell menni, ha mindenképp szeretnél
2018. jan. 11. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Oda jarunk persze , csak azert kerdezem itt, nehogy hulyenek nezzenek a korhazban ha megkerdezem 😀 mert ha lehetne, szeretnek ott is. 😊
2018. jan. 11. 06:03
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem néznek hülyébbnek, mint itt megkerdezni anélkül, hogy várost és kórházat írnál. ...
2018. jan. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kórház nélkül tényleg nem tudjuk. Van ahol lehet, van ahol nem. Van ahol lehet, de fizetni kell érte. Nálunk csak azoknak adnak, akiknek fogadott dokija van.
2018. jan. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk nem adnak, illetve nem is kértem, mert a párom bent lehet a vizsgàlaton és nyugodtan készíthetett a monitorról képeket, sőt levideózhatta a szivhang hangjàt meg ahogy mozog.
2018. jan. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nálunk lehet kérni képet,de ezt előre kell jelezni mert fizetni kell érte és csekket adnak. Aztán amikor mész akkor a befizetett csekket viszed magaddal.

Meg kell érdeklődni,hogy nálatok,hogy működik.

2018. jan. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én csak kórházi uhra járok. Itt lehet kérni, 1000ft, de nem minden dr kéri
2018. jan. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kórházfüggő.

Nálunk nem hogy képet nem adnak, de te sem látod a monitort és kísérő sem mehet be.

Végighúzogatják síri csöndben és mehetsz is - annyit nem mondanak él-e

2018. jan. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sopronrol van szó .
2018. jan. 11. 08:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Én épp tegnap voltam terhesgondozáson, nálam pl vizsgálat se volt.
2018. jan. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!