Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tizenöt hetes terhes vagyok,...

Tizenöt hetes terhes vagyok, elég erőssen fáj a derekam és szeméremcsontom, mennyire normális ez?

Figyelt kérdés
2018. jan. 11. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen.
2018. jan. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez mindenkinek ilyen, mar ilyenkor elkezdenek “atrendezodni” ott a dolgok :) gratulálok a bababoz
2018. jan. 12. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Éb azért megkérdezném a dokit..


17 hetesen nekem nem volt még ilyen, valószínűleg lesz... De a szeméremcsont fura nekem, hogy ilyen hamar fáj

2018. jan. 12. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindharo. gyereknél így volt . 16.héttől már nagyon tudott fájni. Kaptam magnéziumot de egyszerűen ilyen típus vagyok,mert teljesen időre születtek 😊
2018. jan. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Három gyerekem van és mindháromnál fájt a szeméremcsontom. Az első kettőnél csak a vége felé, de a harmadiknál már az elejétől. Főleg lejtőn felfelé menet, de amúgy is csak vánszorogtam, annyira fájt.
2018. jan. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem most a második terhességnél volt ilyen mint neked. Most vagyok 21 hetes. Az orvos szerint minden rendben. A derékfájás elmúlt mostanra,de gondolom még előjön a szülésig.
2018. jan. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ezzel küzdök... mármint a derékfájás... szinte már elviselhetetlen. Igaz még dolgozom. Ülő munkát végzek, valószínű, hogy ez is dob rajta egy kicsit...
2018. jan. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!