Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. heti uh nekem a kórhazba...

A 12. heti uh nekem a kórhazban lesz ahol szülni fogok. Ez így ok?

Figyelt kérdés
Van fogadott dokim aki mondta h a betöltött 12.het utan hivjam es akkor megbeszéljük melyik nap menjek a korhazba a 12.heti uhra. Azt hozzá tette hogy ha ő valamiert nem lenne ott pl.pont szülesnél van akkor is menjek és megcsináljak az uht. Szoval nekem kicsit fura nem tudom hogy szokott ez lenni. Elég fura lenne ha nem lenne ott és egy idegen doki csinálná. Ez igy ok hogy a korházban fogják csinálni vagy ilyenkor mindenki elmegy magán intézménybe?
2018. jan. 12. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kötelező szüréseket uh. a korházban csinálják nálunk is ha van dokid ha nincs az sztk nincs annyira felszerelve nyilván.És nem a doki hanem egy szonogtáfus csinálja aki ért is hozzá 😊
2018. jan. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ok! Köszi szépen! Csak olyanokat olvastam hogy ezt genetikusnak kell csinalni stb stb. Akkor remelem minden rendben lesz mert utolag a dokim nem.tudott bejönni es az a doki meg szonografus aki ott volt ket idős nő bunkó volt vele hogy miaz hogy nem csinaltatok kombinalt tesztet.... remelem nem ök lesznek legközelebb hanem a doim mert mert olyan dolgok az eszembe jutotta hogy majd lehet direkt rosszakat mondanak h menjek vervetelre is.
2018. jan. 12. 10:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
3 gyerekem van, minddel volt fogadott dokim, de a 12 és 18 hetes uh-kat mindig más csinálta a kórházban, a "genetikai uh" rendelőben. Semmi baj nincs ezzel!:)
2018. jan. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt meg nem tehetik meg, hogy direkt rosszakat mondanak... Én egy plusz vizsgálatot és vérvételt sem csináltattam meg, mert mindig minden oké volt a genetikai ultrahangokon. Sosem piszkáltak érte!
2018. jan. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem köszi szépen! én már megbeszéltem a dokimmal hogy nem csináltatom meg. Ő is mondta hogy nem indokolt de elmondta hogy mik vannak. sajnos itt ahol uh n voltam a kórházba mindenki mondja hogy mennyire bunkó ott a nő aki bent van....úgy mondta mintha ez kötelező lenne megcsináltatni és ott nálunk. MIndegy reménykedem hogy a dokim már ott lesz ha nem akkor meg nem lesz semmi gond és nem 2 perc alatt dobnak ki mint most.
2018. jan. 12. 13:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem végig úgy volt, hogy nem a dokim ultrahangozott, hanem a kórházban a szonográfus. A dokim csak a leletet nézte meg utána, ez teljesen rendben van így.
2018. jan. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim egyátalán nem is ultrahangoz:). Magánba csináltattam mindig az UH-kat, de Ő mindig meg akarta nézetni plusszba a kórház szonográfusával is:).
2018. jan. 13. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!