Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama aki nem...

Van olyan kismama aki nem vérezgetett, barnázott a terhessége során egysem sem? Ha nekem semmiféle váladékom nincs és nem is volt semmikor a mensin kivl, akkor nem is lehetek terhes?

Figyelt kérdés

2018. jan. 12. 10:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Az a normális, ha egy terhes nő nem vérezget. Ha egy kismama elkezd barnázni vagy vérezni ott gondok lehetnek pl progeszteron hiány, hematoma... sőt beágyazódási vérzése sincs mindenkinek.
2018. jan. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van, az a normális.
2018. jan. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem véreztem és nem is barnáztam az 1. terhességem során egyszer sem. Igaz, beágyazódási vérzésem volt, az is csak egy pici rózsaszínes folt volt a wc papíron. Most a 2. babát várom és semmi ilyesmi, még beágyazódási vérzésem sem.

Persze, hogy lehetsz anélkül is terhes. Nem kell lennie vérzésnek és barnázásnak ahhoz, hogy babás légy. Sőt ha már babás vagy és barnázol vagy vérzel akkor azonnal orvos!!!!

2018. jan. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetnél terhes? Az a jó, ha nem vérzel.

Terhességi teszt mit mutat?

2018. jan. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Azért nem csinálok tesztet, mert nincs se barnázás, se vérezgetés így azt gondolom, a tüneteim ellenére biztosan nem áll fenn terhesség. Progi hiányom van szerintem véreznék, ha összejött volna. Radásul megszakitással védekezünk évek óta, igy eleve kicsi az esélye.Inkább más okozhatja a tüneteim.
2018. jan. 12. 10:50
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
2 gyerekem van, sosem volt semmilyen vérzésem,(beágyazódási sem) barnázásom, egy paraszthajszálnyi sem. Mindkét terhességem problémamentes, könnyű terhesség volt, soha nem volt semmi gondom sem, sőt amilyen piszok mázlim van még egy émelygés sem soha. Savtúltengés az utolsó pár hétben, azon túl annyi volt az össz tünetem, hogy nőtt a hasam, meg egy idő után mozgott benne a gyerek. Slusszpassz. Pedig én sem voltam kevésbé terhes, mint más.
2018. jan. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
De! Pont hogy lehetsz terhes ha nem vérzel. Az egészséges terhesség semmi féle vérzéssel nem jár. Ha késik tesztelj.
2018. jan. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Fura egy logikád van.
2018. jan. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Első gyereknél semmi vérzés. Második terhességemnél 14 hetesen öntött el, de ez egy komplikált terhesseg.

Én nem értem a logikádat.

2018. jan. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Se beágyazódási vérzésem, se semmi nem volt. Nem jött meg a menzeszem, és onnantól kezdve végig a terhesség alatt max átlátszó folyásom volt, ami teljesen normális. Semmi vér vagy bármilyen elszíneződés. Elvileg ennek így kéne lennie, gondra utal, ha van valami mégis.
2018. jan. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!